1350

نسخه ای که بی‌بی‌سی برای تمام کشورها می پیچد

هم رسانی

   نسخه ای که بی‌بی‌سی برای تمام کشورها می پیچد

از قدیم گفته اند کافر همه را به کیش خود پندارد. رسانه ی بیمار انگلیس هم از این امر مستثنی نیست . اثبات این ادعا را در گزارش های اخیر بی‌بی‌سی مشاهده می کنیم.
بی‌بی‌سی به تازگی به طور یکدست و مشخص و کاملا هدفدار در مورد کشور های مختلف از جمله ایران، چین ، اندونزی ، افغنستان و بسیاری کشورهای دیگر مطالبی در مورد ازدواج، زنان، مدیریت خانواده و فرزندآوری نگاشته است.

در تمام این مطالب چند معیار مشخص برای سبک زندگی ای که بی‌بی‌سی قصد ترویج ان را در ممالک شرقی و به خصوص جوامع اسلامی و فارسی زبان دارد، به چشم می خورد . مهمترین این پارامترها عبارت است از:

1.تشویق زنان به طغیانگری علیه همسرانشان و خودمختاری کامل زنان و ترویج فمینیسم و برابری نقش زن و مرد در تمام شئونات
2.نکوهش افرادی که مایل به ازدواج و تشکیل خانواده اند و ترویج فسادهای مختلف جنسی
3.تمسخر افرادی که مایل به فرزندآوری هستند و غیر عقلانی خواندن فرزندآوری

به نظر می رسد این روزها بیش از همیشه بی‌بی‌سی در پی ترویج مطالب بالاست چراکه می داند برای فروپاشیدن اولین و مهمترین بنیان اجتماعی یعنی خانواده ناچار است که ابتدا نقش جدی و لطیف زنان را مخدوش کند و آنان را به ستیز علیه مردان بخواند و پس از ایجاد این قهر عمیق میان دو جنس زن و مرد به ترویج هم جنس بازی و مفاسد جنسی بپردازد تا جوانان اصلا میا خود را به ازدواج و تشکیل کانون خانواده از دست بدهند و در کنار این مقاصد شوم سعی دارد تا همان هایی که تن به ازدواج داده اند از فرزند آوری و محکم کردن بنیان خانواده منصرف کند و زن و مرد را به ابتذال اخلاقی و نهایتا طلاق و جدایی سوق دهد. تمام این اهداف برای از بین بردن ذات مردمان شرقی یعنی عاطفه و نوع دوستی و عشق و محبت است. برای اینکه مردمان شرق مردمانی متدین و خانواده دوست و مهربان و عاطفی هستند و رسانه ی انگلیس به خوبی این نکات را دریافته است و این عملیات روانی را برای گرفتن این ارزش ها از مردمان شرقی انجام می دهد تا در نهایت به انفعال فرهنگی و اقتصادی و عقب ماندگی شرقی ها از هر لحاظ منجر شود. چراکه خانواده ی بیمار مولد یک کشور بیمار و عقب مانده است. مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

2 سال قبل