1461

لابی گری بی‌بی‌سی فارسی با نمایندگان وابسته به صهیونیست ها در پارلمان انگلستان

هم رسانی

   لابی گری بی‌بی‌سی فارسی با نمایندگان وابسته به صهیونیست ها در پارلمان انگلستان

بی‌بی‌سی فارسی به عنوان یکی از رسانه های وابسته به مخالفان جمهوری اسلامی علی رغم تمامی ادعاهای خود رفتاری کاملا سیاسی و غیربی¬طرفانه را در خصوص انعکاس وقایع ایران در پیش گرفته است. کارمندان این شبکه با استفاده از اقوام خود در ایران سعی می کنند تا فعایت های مخرب خود را گسترش دهند.
در این بین و علی رغم هشدارهای مکرر مقام های قضایی در ایران مدتی است که در روندی قانونی نهادهای متولی برای این کارکنان پرونده های قضایی را به جرم تبانی بر علیه امنیت ملی کشور و همکاری با سرویس های امنیتی بیگانه باز کرده اند. گفته می شود این افراد که گفته می شود تعدادشان به 152 نفر می رسد به اسم کار آزاد رسانه ای سالهاست که مشغول تبلیغات منفی و خبرسازی و همکاری با سرویس امنیتی انگلیسی که مستقیما بی‌بی‌سی فارسی را هدایت می کنند هستند. 

با مصادره اموال برخی جاسوس کارمندان این رسانه در ایران و تشکیل پرونده قضایی برای این افراد مدتی است که اتاق فکر بی‌بی‌سی فارسی با لابی گری سرویس امنیتی انگلستان، جنجال رسانه ای را در پارلمان بریتانیا بر علیه ایران آغاز کرده است. این رسانه با ارتباط گیری با برخی نمایندگان وابسته به لابی صهیونیسم در بریتانیا به دنبال تشدید فشار بر قوه قضاییه و نهادهای اطلاعاتی و امنیتی ایران است. 

در تازه ترین لابی گری های بی‌بی‌سی فارسی، چند نماینده تندرو و نزدیک به رژیم صهیونیستی پارلمان انگلستان در نشستی در پارلمان این کشور که با موضوع به اصطلاح بررسی وضعیت حقوق بشری ایران برگزار شده بود اعلام کرده اند با روزنامه‌نگاران ایرانی داخل و خارج ایران از جمله کارکنان بی‌بی‌سی فارسی که در ایران برای آنها پرونده های قضایی گشوده شده است و اموال آنها مصادره شده است ابراز همبستگی می‌کنیم.

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

2 سال قبل