1638

وقتی که برای بی‌بی‌سی فارسی، ادعا عین دلیل است

هم رسانی

   وقتی که برای بی‌بی‌سی فارسی، ادعا عین دلیل است

بی‌بی‌سی فارسی به عنوان یک رسانه انگلیسی که در پی اجرای اهداف استعماری سلطنت انگلیس است، همواره سعی در حمایت و تقویت جریان های ضد انقلاب داشته است.
در آخرین مورد، به طور ناشیانه و غیرحرفه ای به حمایت از اغتشاشگرانی پرداخته است که باعث شهید شدن چندین مأمور پلیس شده اند و به اموال عمومی خسارت وارد کرده اند.

برخلاف موارد قبلی حمایت بی‌بی‌سی فارسی از جریان های ضد انقلاب و آشوب طلبان، این بار بی‌بی‌سی فارسی بدون در نظر گرفتن اصول خبررسانی ادعایی خود همچون بیطرفی، به طور کاملا جانبدارانه، صرفا به مظلوم نمایی اغتشاشگران پرداخته است و ادعاهای آنها را به عنوان دلیل میپذیرد و منتشر می نماید. در این خصوص با اینکه فیلمی از شهید شدن چندین مأمور پلیس توسط یک راننده اتوبوس وجود دارد و راننده وابسته به جریان اغتشاشگران مزبور اقرار به این اقدام مجرمانه کرده است، اما بی‌بی‌سی فارسی صرفا به این دلیل که آَشوبگران مسئولیتی در این خصوص قبول نکرده اند، اغتشاشگران را تبرئه نموده است.

حتی بی‌بی‌سی فارسی با تجمع خواندن این اغتشاش، پلیس را دلیل به خشونت کشیدن تجمع می داند! اما توضیح نمی دهد چگونه جمع شدن چندین اوباش چماق به دست را میتواند تجمع مسالمت آمیز خواند؟!

ظاهرا از دید بی‌بی‌سی بین ادعا و دلیل هیچ فرقی وجود ندارد و اصول ادعایی بی‌بی‌سی فارسی، حتی برای خودش هم ارزشی ندارد.
مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

2 سال قبل