2000

تروریست‌های حمله تروریستی اهواز را جنبش مقاومت می‌نامد

هم رسانی

   تصویری از حمله تروریستی اهواز

شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی در گزارشی بی‌شرمانه، عاملان حمله تروریستی اهواز را جنبش مقاومت معرفی کرده است.

صبح روز شنبه در مراسم رژه نیروهای مسلح در شهر اهواز، شماری از عناصر مسلح ناشناس به سمت محل رژه حمله کرده و حاضران را به گلوله بستند. البته تروریست‌ها موفق نشدند وارد مراسم رژه شوند و صرفاً از فاصله دور بسوی مراسم و یگان‌های رژه رونده شلیک کرده‌اند. در این حمله تروریست‌ها لباس نظامی به تن داشته و درگیری 10 دقیقه به طول انجامیده است که در نهایت پس از تعقیب و گریز توسط نیروهای مسلح به هلاکت رسیدند.

سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگویی، با اشاره به حادثه اخیر حمله عناصر تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز گفت: هنوز اطلاعات دقیقی از این حادثه در دست نیست ولی با توجه به اینکه معمولاً جریان الاهوازیه چند بار تا کنون به کاروان راهیان نور و مراسم‌های مشابه حمله کرده‌اند این احتمال را می‌دهیم که این بار هم حادثه از سوی آنها باشد.

در همین زمینه سخنگوی گروه تروریستی الاهوازیه در گفتگو با یکی از شبکه‌های ضد انقلاب به نام ایران اینتر نشنال که وابسته به دولت انگلیس بوده و دفتر آن‌ها در لندن مستقر است به صراحت مسئولیت این حمله تروریستی را پذیرفت و با وقاحت هر چه تمام‌تر زبان به تهدید ملت بزرگ ایران نمود.

در بین رسانه‌های ضد ایرانی بی‌بی‌سی فارسی از همان ابتدای این حمله تروریستی به پوشش خبری این واقعه پرداخت اما دریغ از کمترین اشاره‌ای به اینکه این یک حمله تروریستی بوده است. بی بی سی فارسی نه تنها حاضر به آن نشد که این حمله را یک حمله تروریستی بنامد بلکه در گزارش‌های خود از گروه تروریستی الاهواز با عنوان جنبش مقاومت الاهواز یاد می‌کرد.

این اولین بار نیست که بی‌بی‌سی علیه مردم ایران از تروریست‌ها حمایت به عمل آورده. این شبکه در چند سال گذشته، پیش از دستگیری عبدالمالک ریگی با دعوت از این تروریست در برنامه زنده خود علناً به تهدید مردم ایران پرداخت.

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

2 سال قبل