2221

حمایت تمام قد بی‌بی‌سی فارسی از سیاه نمایی های اخیر فاطمه معتمدآریا

هم رسانی

   فاطمه معتمدآریا

بی‌بی‌سی فارسی از جمله رسانه هایی است که همواره حمایت از فعالین غرب گرای عرصه فرهنگ و سینمای ایران را به عنوان یکی از اهداف مهم خود قرار داده است.
این رسانه انگلیسی نزدیک به بهاییان غرب گرا و مخالف نظام جمهوری اسلامی، برجسته سازی و حمایت از سخنان و رفتارهای ساختارشکن و ضدهنجار این افراد را بارها و بارها مورد توجه قرار داده است. اتاق فکر بی‌بی‌سی فارسی هنرمندان و بازیگران غرب گرای سینمای ایران را به عنوان عاملی برای تخریب جمهوری اسلامی اسلامی و سیاه نمایی وضعیت داخلی این کشور مناسب دانسته و تلاش دارد تا آنها را به عنوان گروهی مرجع در برابر جریان ارزشی و انقلابی فعال در عرصه هنر، فرهنگ و سینما برجسته سازی کند. این رسانه به دنبال آن است که این جریان نزدیک به خود را به عنوان ثدای واقعی مردم و جامعه معرفی کند.

در تازه ترین اقدام ها از این دست و به دنبال سخنان فاطمه معتمد آریا در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر شاهد استقبال و حمایت تمام و کمال اتاق فکر بی‌بی‌سی فارسی از او بودیم. به¬ویژه این بخش از سخنان این بازیگر غرب گرا "کاری که با من در این 40 سال کردند این بود که برایم توقف ایجاد کردند و توقف آنها باعث یک جهش برای من شد که بتوانم بالا بروم"، بسیار مورد توجه بی‌بی‌سی فارسی قرار گرفت. جالب آنکه مطلب انتقادی روزنامه ارزشی کیهان در انتقاد از سخنان فاطمه معتمدآرا و اینکه این بازیگر نمک خورده و نمک دان می شکند و با بی انصافی به دنبال سیاه نمایی درباره شرایط حضور خود در سینما در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر بوده است با خشم بی‌بی‌سی فارسی مواجه شد.

این رسانه نزدیک به غرب گرایان حامی براندازی بدون تلاش در جهت پاسخ دادن به انتقادهای منطقی روزنامه کیهان از سخنان جنجالی و کینه ورزانه این بازیگر سینمای ایران که سابقه توهین به شهدا و کشف حجاب را نیز در پرونده خود دارد حمایت کرد و در مقابل مدعی شد که تعدادی از کاربران شبکه های اجتماعی از نوع ادبیاتی که روزنامه کیهان استفاده کرده انتقاد کرده و از خانم معتمدآریا حمایت کرده اند. در انتها بی‌بی‌سی فارسی ضمن حمله به صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به قطع سخنان این بازیگر غرب گرا حمله می کند و از قول افراد بی و نام و نشانی که معلوم نیست چه کسانی هستند، رسانه ملی ایران را متهم به سانسور می کند.


مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

2 سال قبل