ایران اینترنشنال
1527

رویکرد ضد دین در بی‌بی‌سی فارسی

یک سال قبل

هم رسانی

   رویکرد ضد دین در بی‌بی‌سی فارسی

بی‌بی‌سی فارسی یادداشتی از اوون ایمس خبرنگار بی‌بی‌سی در واشنگتن با عنوان «از اسلام برگشته‌هایی که در دانشگاه‌های آمریکا تور می‌گذارند» منتشر کرده است که آشکارا تبلیغ ارتداد و خروج از دین اسلام است.
صرف نظر از اظهارات نویسنده این یادداشت که کاملا یکجانبه و مغرضانه به نظر می رسد، سوالاتی مهمی در خصوص این گونه رفتارهای ضد دینی بی‌بی‌سی مطرح میباشند.

آیا بی‌بی‌سی حاضر است در گزارشی اسلام را تبلیغ کند یا اجازه دهد مسلمانان به تبلیغ دینشان در بی‌بی‌سی بپردازند؟ آیا تاکنون بی‌بی‌سی به محدودیتهای مسلمانان در کشورهای غربی پرداخته است؟

یا تاکنون بی‌بی‌سی به ممنوعیت حجاب در چند کشور اروپایی پرداخته است که به روشنی مسلمانان را از بدیهی ترین حقوق مذهبی خویش را محروم میکند؟ آیا بی‌بی‌سی تاکنون گزارشی در خصوص ممنوعیت ورود مهاجرین یا مسافرین از چند کشور مسلمان به آمریکا در پی دستور ترامپ رئیس جمهور آمریکا صرفا به دلیل مسلمان بودن آنها، داشته است؟

 واضح است که بی‌بی‌سی با اسلام مشکل دارد و سعی در تبلیغ ارتداد و خروج از دین اسلام دارد.

با این توضیحات این سوال اصلی مطرح است که چگونه بی‌بی‌سی ادعای بیطرفی در ارائه وقایع را دارد در حالی که به تبلیغ ارتداد میپردازد اما حرفی از اسلام نمیزند؟!
مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

در ادامه سیاست های مداخله گرایانه کشورهای غربی برای سرنگونی رزیم قانونی ونزئولا، به دنبال لابی‌گری مقام‌های ارشد آمریکایی از جمله «مایک پامپئو» وزیر خارجه و «جان بولتون» مشاور امنیت ملی کاخ سفید با همتایان خود در لندن، بانک مرکزی انگلیس به درخواست رسمی «نیکلاس مادورو» رئیس جمهور قانونی ونزوئلا برای انتقال ذخایر ارزی کشورش که به ارزش 1.2 میلیارد دلار و در قالب «ذخایر طلا» در این بانک نگهداری می‌شوند ، پاسخ منفی داد.

13 روز قبل