ایران اینترنشنال
1672

بی‌بی‌سی فارسی در شورای حقوق بشر: وقتی که بدهکار طلبکار میشود

11 ماه قبل

هم رسانی

شبکه بی‌بی‌سی فارسی که در چند سال اخیر تأسیس شده است، برخلاف شعارهای ادعایی خود مبنی بر بیطرفی در ارائه اخبار، همواره اخبار ضد مردم ایران را پوشش داده است و با توسل به شیوه های مزورانه، با حمایت از دشمنان جمهوری اسلامی ایران، عملا اقدام به نقض حقوق مردم ایران نموده .
برای مثال بی‌بی‌سی فارسی هیچ وقت به تحریم های ظالمانه علیه ایران در چند سال اخیر توسط کشورهای غربی واکنشی نداده است.

همچنین بی‌بی‌سی فارسی با حمایت ضمنی و بعضا آشکار از گروه های تروریستی که علیه امنیت ایران و منطقه اقدام می کنند، خود در جنایات آنها شریک است.در حقیقت بی‌بی‌سی فارسی زمینه آزار روانی و احساسی مردم ایران را فراهم آورده و روز به روز به آن اقدام می کند. با این حال بی‌بی‌سی فارسی با ژستی مظلومانه خبر از شکایت خود علیه ایران مبنی بر محدودیت معاملات برخی از کارکنان بی‌بی‌سی فارسی در شورای حقوق بشر سازمان ملل داده است که توسط نماینده دولت انگلیس بیان شده است.

اینکه بی‌بی‌سی فارسی همواره در راستای منافع استعماری دولت انگلیس و سایر کشورهای غربی قدم بر می دارد جای تعجب ندارد اما اینکه بی‌بی‌سی فارسی به عنوان نهاد دولتی و سلطنتی انگلیس بجای پاسخگوی در خصوص عملکردش در زمینه حقوق بشر و نقض آرامش روانی مردم ایران، به اعتراض علیه ایران اقدام نماید جای بسی تعجب است. ظاهرا در شورای حقوق بشر بدهکاران همیشه طلبکار هستند.
مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

حسین باستانی از اعضای اتاق فکر بی‌بی‌سی فارسی و از حقوق بگیران سرویس جاسوسی انگلیس از جمله افرادی است که همواره در نوشتن مقاله های تخریبی علیه جمهوری اسلامی یکی از فعال ترین افراد محسوب می گردد.

6 روز قبل