ایران اینترنشنال
1735

آشکار شدن ماهیت استعماری بی‌بی‌سی فارسی

9 ماه قبل

هم رسانی

   بخشی از اموجی‌های مذهبی در پیام‌رسان سروش

ایموجی‌های «مرگ بر آمریکا» در پیام‌رسان داخلی سروش با واکنش بی‌بی‌سی همراه بوده است.

به دلیل جنایات بیشمار آمریکا در سراسر دنیا علیه بشریت، دیگر شعار مرگ بر آمریکا صرفا در ایران داد نمیشود بلکه تمام ملتهای آزادیخواه دنیا در تظاهراتشان علیه دولتهای استکباری از این شعار استفاده می کنند. این شعار ضد استکباری به نمادی برای مبارزه با کشورهای متجاوز و جنایتکار در سطح بین الملل تبدیل شده است.

 با این حال بی‌بی‌سی فارسی به دلیل ماهیت استعماری خویش همواره نگران این شعار بوده است و برخلاف شعار ادعایی خویش مبنی بر بیطرفی، تلاش دارد تا « مرگ بر آمریکا» را تضعیف نماید!!. به همین دلیل بی‌بی‌سی فارسی در خبری با عنوان «ایموجی‌های پیام رسان سروش با شعار 'مرگ بر آمریکا'» بدون اشاره به موفقیت پیام رسان­های ایرانی و استقبال مردم از آنها، صرفا به ایموجی اشاره کرده است که در یک پیام رسان داخلی شعار مرگ بر آمریکا و حجاب را تبلیغ می­کند!!!. بی‌بی‌سی فارسی نتوانسته است ناراحتی خویش از استقبال مردم ایران به پیام رسان داخلی را پنهان نماید و با طرح شایعات سعی در ناامن جلوه دادن پیام رسان ایرانی دارد.

با این توضیحات، ماهیت استعماری و ضدایرانی بی‌بی‌سی فارسی برای بار دیگر هویدا گردید و مشخص شد که بی‌بی‌سی فارسی با هرگونه پیشرفت در داخل ایران مخالف است چه در فضای واقعی و چه در فضای مجازی؟!.

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

حسین باستانی از اعضای اتاق فکر بی‌بی‌سی فارسی و از حقوق بگیران سرویس جاسوسی انگلیس از جمله افرادی است که همواره در نوشتن مقاله های تخریبی علیه جمهوری اسلامی یکی از فعال ترین افراد محسوب می گردد.

9 روز قبل