1026

آغاز ضد ایرانی آقای رئیس‌جمهور با دوستی منافقین

هم رسانی

   تلاش برای نزدیکی بیشتر منافقین و آمریکا در دوران ریاست جمهوری ترامپ

شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی در گزارشی از تلاش‌ها برای برقراری ارتباط نزدیک میان منافقین و دونالد ترامپ، رئیس جمهور جدید آمریکا خبر داده است.

به گزارش بی‌بی‌سی پرشین؛

 

شبکه فارسی زبان وابسته به خاندان سلطنتی انگلیس که ارتباط نزدیکی نیز با سازمان تروریستی مجاهدین خلق داراست، با انتشار گزارشی ویژه از تلاش‌های صورت گرفته برای ایجاد ارتباط میان منافقین و دونالد ترامپ، رئیس جمهوری جدید ایالات‌متحده آمریکا در آغازین روزهای حضورش در کاخ سفید خبر داده است.

بی‌بی‌سی فارسی در این گزارش با استفاده از تیتر «درخواست شماری از سیاستمداران آمریکا از ترامپ برای گفتگو با مجاهدین خلق»، این گونه نوشته است: «قدرت سیاسی آمریکا در کنار برتری بلامنازع اقتصادی و نظامی این کشور اهرمی را در دست رییس جمهوری قرار می‌دهد که هیچ رهبر دیگر در جهان به آن دسترسی ندارد. به همین دلیل در آستانه آغاز به کار دونالد ترامپ، گروه‌ها و چهره‌هایی از منتقدان و مخالفان حکومت ایران در اقصی نقاط جهان تلاش کرده‌اند تا بر نظر او تأثیر بگذارند. گروهی خواهان فشار بر حکومت ایران‌اند و گروهی می گویند باید از در مصالحه وارد شد. اخیراً تعدادی از مقام‌های سابق آمریکایی از دونالد ترامپ خواسته‌اند که با شورای ملی مقاومت و سازمان مجاهدین خلق وارد مذاکره شود.»

این در حالی است که ارتباط و همکاری میان سازمان مجاهدین خلق (منافقین) و ایالات‌متحده آمریکا، یک موضوع موقتی نبوده و به طور ریشه‌ای از سال‌ها پیش در جریان بوده و هست. حتی در عوامل انتخابی دونالد ترامپ، رئیس جمهوری جدید این کشور برای کابینه خود نیز می‌توان از افرادی نام برد که ارتباطات عمیق و بالای آن‌ها با منافقین کاملاً اثبات شده است.

جان بولتون، باب کورکر، زلمای خلیل‌زاد، استنلی مک کریستال، نیوت گینگریچ، ریچارد هاس، رودی جولیانی و ... از جمله افرادی هستند که نامشان در چند وقت اخیر به عنوان افرادی که احتمال دارد به کابینه دولت جدید آمریکا وارد شوند، مطرح بوده است و برای ارتباط، دوستی و همکاری هر کدام از این افراد با سازمان تروریستی مجاهدین خلق، می‌توان صفحه‌ها سند و مدرک و دلیل نوشت؛ و این حقایق نشان دهنده حقیقتی بزرگ تر در خصوص عمق نزدیکی این سازمان تروریستی به سیاست گذاران و نظامیان آمریکایی است، نزدیکی که باعث می‌شود به راحتی ایالات متحده نام منافقین را با وجود آن همه جنایت علیه بشریت، از لیست گروه‌های تروریستی خارج ساخته و آن‌ها را به رسمین بشناسد.

خوش‌خدمتی‌های منافقین برای آمریکایی‌ها در ایران، عراق و سایر نقاط جهان را نیز نباید در این ارتباط نزدیک بی اثر دانست.

بررسی گذشته نشان می‌دهد که در سال 1382، در حالی تمامی زیرساخت‌ها، پایگاه‌های نظامی، تأسیسات، حتی راه‌ها و شهرهای عراق با بیش از 126 هزار پرواز جنگی با رهبری آمریکا و با استفاده از تسلیحات و موشک‌های پیشرفته غربی با خاک یکسان گردید که حتی یک گلوله نیز به محل استقرار اعضای سازمان مجاهدین خلق در پادگان اشرف اصابت نکرده است.

همین گذشته ما را با اسنادی مواجه می‌سازد که گویای همکاری‌های پرشمار و بالای این سازمان تروریستی با نیروهای نظامی و سیاسی آمریکا در مسیر اشغال عراق و تسلط بر این کشور پس از سرنگونی صدام است.

عملیات‌های مشترک منافقین با سازمان سیا در داخل خاک کشورمان، از جمله مشارکت در ترور دانشمندان هسته‌ای نیز برگی دیگر از این همکاری‌هاست.

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

2 سال قبل