ایران اینترنشنال
1353

بی‌بی‌سی نگران حال هم جنس بازان، و اسلام ستیزتر از همیشه

یک سال قبل

هم رسانی

   بی‌بی‌سی نگران حال هم جنس بازان، و اسلام ستیزتر از همیشه

بی‌بی‌سی فارسی به تازگی در مورد مجازات همجنس بازان در یکی از کشور ها گزارشی منتشر کرده است و به طور غیر مستقیم مراتب اعتراض خود را از این مجازات بیان کرده است.
بی‌بی‌سی اصولا برای تمام سبک های زندگی ضداسلامی تبلیغ می کند و برای فرقه ها و گروه هایی که فعالیت ضد اسلامی و ضد دینی دارند دل می سوزاند.

بارها و بارها شاهد این بوده ایم که همیشه بی‌بی‌سی نگران حال هم جنس بازان بوده و برای این افراد فاسد دلسوزی کرده و به آنان نوعی تشخص و هویت بخشیده . رسانه ی انگلیس این کار را با نوع ادبیاتش انجان می دهد و سعی دارد به اقدامات همجنس بازان نوعی مشروعیت ببخشد و به کار مخالفان آنها و متدینین و جوامع و دولت های دین مدار خرده بگیرد و آنان را ناقض حقوق بشر بخواند. حال آنکه این همجنس بازان اند که با اعمال خود ناقض امنیت و سلامت اجتماعی می شوند به خصوص در جوامع دینی که پایبند اخلاق هستند.

بی‌بی‌سی شلاق زدن و مجازات هم جنس بازان و حتی مجرم خواندن آنان را توهین به این افراد قلمداد می کند و سعی دارد این امر را امری طبیعی و معقول جلوه دهد و برای شکستن قبح این اقدامات مبتذل و کثیف دست به دامان هر بهانه ای می شود. 

به نظر می رسد بی‌بی‌سی قصد دارد در ممالک شرقی و متدین عمل قبیح و حرام همجنس بازی را ترویج دهد و افرادی که مابل به ازدواج و زندگی سالم و منطقی و مطابق با خلقت بشری خود هستند را به سخره بگیرد و دولت های مبارز با این عمل را ظالم و ناعادل بخواند.

این طبیعی است که بی‌بی‌سی بکوشد تا سبک زندگی غربی را رواج دهد اما تا این حد مبارزه ی آشکار با اسلام و دین افراد فارسی زبان که مخاطبان اصلی شبکه ی بی‌بی‌سی فارسی هستند کاملا ضد اخلاق و ضد انسانیت و حداقل متناقض با قوانین رسانه های بی طرف و سالم است حال آنکه بی‌بی‌سی به تبعیت از اربابانش ناقض اصلی ادعاهای خودش هست. رسانه ای که دائما ادعای سلامت اخلاقی و حقوق بشر و بی طرفی دارد و دائما در ستیز با دین مداران و مسلمانان و عقاید آن هاست.
مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

یک رسانه آمریکایی فعالیت گروهی از کاربران در «توئیتر» که پیام‌هایی در حمایت از لفاظی‌های دولت آمریکا علیه ایران و یا براندازی نظام ایران مطرح می‌کنند را «مشکوک» خوانده است.

27 روز قبل