ایران اینترنشنال
1565

تحریک به اغتشاش و آشوب: تفسیر جدید بی‌بی‌سی فارسی از خبررسانی

یک سال قبل

هم رسانی

   تحریک به اغتشاش و آشوب: تفسیر جدید بی‌بی‌سی فارسی از خبر رسانی

شبکه نفرت پراکنی بی‌بی‌سی فارسی که در چند روز اخیر از هیچ اقدامی جهت تحریک و تشویق به اغتشاش و ناامنی در ایران فروگذار نبوده است و برای این امر مبادرت به پخش کلیپ­های تقطیع شده از ناآرامی­ها تا تبلیغ فیلتر شکن برای دسترسی به کانال­های نفرت پراکن تلگرامی کرده است.
در عین حال بی‌بی‌سی فارسی در یک اقدام ناشیانه و مضحک در یک خبر از مشکلات این شبکه برای پوشش اخبار و به اصطلاح خودش «دشواری خبررسانی از تحولات ایران» سخن رانده است!!! و سعی دارد اینطور القاء کند که بی‌بی‌سی فارسی صرفا به خبررسانی مشغول است در حالی که آنچه که در این چند روز اخیر از بی‌بی‌سی فارسی سرزده است، تماما تشویق به ناامنی، اغتشاش و برهم زدن امنیت و نظم عمومی بوده است.

با این توضیحات مشخص است که برخلاف ادعاهای دروغین بی‌بی‌سی فارسی که خود را یک شبکه خبری بیطرف می­داند، بی‌بی‌سی فارسی به طور مداوم در حال تولید نفرت و ترویج افراطی گری و آشوب طلبی است. مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

به دنبال سکوت 8 ماه رسانه های غربی چون بی بی سی و تمامی مدعیان دروغین حقوق بشر، دو هزار نفر از دانشجویان و اساتید دانشگاهی ایران با تشکیل کمپین حمایت از مسعود سلیمانی و جمع آوری امضا الکترونیک ، خواهان آزادی این دانشمند مشهورسلول های بنیادی کشور با حمایت وزارت خارجه، علوم و بهداشت کشور شدند.

28 روز قبل