1575

وقتی بی‌بی‌سی واکنش آیت الله خامنه ای به اغتشاشات اخیر را تفسیر به رای می کند

هم رسانی

   وقتی بی‌بی‌سی واکنش آیت الله خامنه ای به اغتشاشات اخیر را تفسیر به رای می کند

پس از گذشت چند روز از اغتشاشات روز های اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار برخی از خانواده شده به این حوادث واکنش نشان دادند.
حضرت آیت الله خامنه ای در این دیدار در خصوص اتفاقات ای روزها بیان داشتند: "دشمن منتظر یک فرصت است، منتظر یک رخنه است که از این رخنه وارد بشود. شما همین قضایای این چند روز را مشاهده کنید. همهی کسانی که با جمهوری اسلامی بدند، آن که پول دارد، آن که سیاست دارد، آن که سلاح دارد، آن که دستگاه امنیّتی دارد، همه دست روی دست هم میگذارند بلکه بتوانند برای نظام اسلامی و جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی مشکل درست کنند. حالا من انشاءالله‌ حرفهایی دارم راجع به این قضایای این چند روز؛ با مردم عزیزمان حرف دارم؛ که انشاءالله‌ در وقت خودش حرف خواهم زد."

این سخنان رهبر انقلاب با موضع منفی شبکه بی‌بی‌سی فارسی که در این روزها تمام تلاش خود را برای شعله ور ساختن آتش این اغتشاشات به کار گرفته است روبرو شد.

بی‌بی‌سی در مطلبی به قلم جمشید برزگر که از تحلیل گران ارشد این شبکه است سعی کرد سخنان رهبری را تفسیر به رای کند و اینگونه جلوه داد که رهبر انقلاب اسلامی ضعف مسئولین در شکل گیری این اغتشاشات را نادیده گرفته و تمام تقصیر را بر گردن دشمنان خارجی افکنده است. بی‌بی‌سی در حالی ادعا دارد رهبری کم کاری مسئولین را نادیده گرفته است که با یک بررسی ساده سخنان ایشان حداقل در یک سال گذشته متوجه می شوید که ایشان بارها و بارها نسبت به مسئولین و متصدیان امر نسبت به وضعیت اقتصادی مردم به ویژه طبقه مستضعف جامعه هشدار داده اند. و در این چند سال هم تمرکز ایشان بر مسائل اقتصادی کشور بر هیچ کس پوشیده نیست اما گویا بی‌بی‌سی این موارد را نمی خواهد ببیند.
مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

2 سال قبل