ایران اینترنشنال
1660

اعتراف بی‌بی‌سی به قدرت ایران و انزوای اسرائیل

10 ماه قبل

هم رسانی

   اعتراف بی‌بی‌سی به قدرت ایران و انزوای اسرائیل

بی‌بی‌سی فارسی سعی دارد از اسرائیل حمایت به عمل آورد اما مجبور به اعتراف به حقیقت ماجرا شده است.
شبکه بی‌بی‌سی فارسی که همواره وکیل مدافع رسانه‌ای جنایات رژیم اسرائیل بوده است، در خصوص تغییر سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس که با محکومیت اکثریت قریب به اتفاق کشورهای جهان مواجه شد، بدون در نظر گرفتن این محکومیت جهانی، با شعف خاصی خبر از حمایت کشور گواتمالا از طرح آمریکا برای انتقال سفارت، می دهد. 

اگرچه بی‌بی‌سی فارسی سعی دارد از اسرائیل حمایت به عمل آورد اما مجبور به اعتراف به حقیقت ماجرا شده است. در این خصوص بی‌بی‌سی فارسی در خبری با عنوان «نتانیاهو در دیدار با ترامپ ایران را 'بزرگترین چالش' خواند» اعتراف کرده است قدرت ایران در منطقه افزایش یافته است تا حدی که دغدغه اسرائیل و آمریکا قدرت ایران است.

از این خبر اینطور برداشت میشود که برخلاف ادعاهای بی‌بی‌سی مبنی بر منزوی شدن ایران، ایران نه تنها منزوی نشده است بلکه در منطقه نیز قدرتمند‌تر شده است.

نکته جالب این خبر آنجا است بی‌بی‌سی فارسی با طرح حمایت گواتمالا از انتقال سفارت از تل‌آویو به بیت المقدس، در عمل اشاره به انزوای اسرائیل در میان دولتهای دنیا کرده است؛ چراکه از تمامی دولتهای جهان صرفا چند کشور معدود از اسرائیل حمایت می‌کنند.
مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

«فرهاد میثمی» زندانی زندان اوین که چند روز پیش وزیر خارجه‌ی آمریکا از او حمایت کرده بود، در نامه‌ای به وزارت خارجه آمریکا به ترامپ و دولت او تودهنی زد و نوشت: «از امثال جنابان ترامپ، پمپئو، بولتون خواهشمندم اشک تمساح حقوق بشری‌شان را جای دیگری بریزند.»

13 روز قبل