ایران اینترنشنال
1724

رتبه اول میزان طلاق در اروپا، از آن انگلیس است

یک سال قبل

هم رسانی

   بالا بودن آمار طلاق در انگلیس بحرانی اجتماعی است

تحقیقات نشان می‌دهد که انگلیس بدترین شرایط در زندگی خانوادگی و بیشترین آمار در طلاق را در بین کشورهای اروپایی داراست.

 در ادامه هشدارها درباره سست شدن ارزش‌های اخلاقی در کشورهای غربی، حالا رسانه انگلیسی گزارشی از میزان بالای نرخ طلاق در این کشور و برخی دیگر از کشورهای اروپایی منتشر کرد. نتیجه یک تحقیق و بررسی 500 صفحه‌ای درباره میزان و نرخ طلاق در کشورهای اروپایی نشان می‌دهد که رتبه اول میزان طلاق در این قاره، از آن انگلیس است.

بنا بر این تحقیق، میزان طلاق در سراسر کشورهای عضو اتحادیه اروپا روند افزایشی داشته و به طور متوسط از هر 1000 نفر، 1.8 طلاق صورت می‌گیرد. بالاترین نرخ طلاق در اروپا، از آن انگلیس و فنلاند است و در این دو کشور، نرخ طلاق 2.8 در هر هزار نفر است. پایین ترین و کمترین نرخ طلاق هم با 0.6 درصد در هزار نفر، به لوکزامبورگ اختصاص یافته است.

میزان تولد نوزادان در روابط خارج از ازدواج، بخش دیگری از این تحقیق است. در حالی که در سال 1989 از مجموع 5 کودک متولد شده، کمتر از یک نوزاد ناشی از روابط خارج از زناشویی بوده، در سال 1999 این عدد به بیش از یک کودک از مجموع 4 نوزاد متولد شده، افزایش یافت.

البته تفاوت‌های زیادی بین کشورهای اروپایی از این منظر وجود دارد. برای مثال، طبق این تحقیق در حالی که میزان تولد نوزادان نامشروع در یونان 4 درصد بوده، در سوئد این میزان 55 درصد است.

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

به دنبال راهزنی دریایی نیروهای ویژه ارتش انگلیس و ربودن نفت کش حامل نفت ایران در دریای مدیترانه به بهانه انتقال نفت به سوریه، بنگاه سخن پراکنی بی بی سی فارسی ضمن پوشش گسترده این اقدام غیرقانونی و دفاع از آن به انتشار برخی خبرهای کذب چون توقف و توقیف یک نفت کش انگلیسی در خلیج فارس دست زد.

9 روز قبل