ایران اینترنشنال
1735

آشکار شدن ماهیت استعماری بی‌بی‌سی فارسی

یک سال قبل

هم رسانی

   بخشی از اموجی‌های مذهبی در پیام‌رسان سروش

ایموجی‌های «مرگ بر آمریکا» در پیام‌رسان داخلی سروش با واکنش بی‌بی‌سی همراه بوده است.

به دلیل جنایات بیشمار آمریکا در سراسر دنیا علیه بشریت، دیگر شعار مرگ بر آمریکا صرفا در ایران داد نمیشود بلکه تمام ملتهای آزادیخواه دنیا در تظاهراتشان علیه دولتهای استکباری از این شعار استفاده می کنند. این شعار ضد استکباری به نمادی برای مبارزه با کشورهای متجاوز و جنایتکار در سطح بین الملل تبدیل شده است.

 با این حال بی‌بی‌سی فارسی به دلیل ماهیت استعماری خویش همواره نگران این شعار بوده است و برخلاف شعار ادعایی خویش مبنی بر بیطرفی، تلاش دارد تا « مرگ بر آمریکا» را تضعیف نماید!!. به همین دلیل بی‌بی‌سی فارسی در خبری با عنوان «ایموجی‌های پیام رسان سروش با شعار 'مرگ بر آمریکا'» بدون اشاره به موفقیت پیام رسان­های ایرانی و استقبال مردم از آنها، صرفا به ایموجی اشاره کرده است که در یک پیام رسان داخلی شعار مرگ بر آمریکا و حجاب را تبلیغ می­کند!!!. بی‌بی‌سی فارسی نتوانسته است ناراحتی خویش از استقبال مردم ایران به پیام رسان داخلی را پنهان نماید و با طرح شایعات سعی در ناامن جلوه دادن پیام رسان ایرانی دارد.

با این توضیحات، ماهیت استعماری و ضدایرانی بی‌بی‌سی فارسی برای بار دیگر هویدا گردید و مشخص شد که بی‌بی‌سی فارسی با هرگونه پیشرفت در داخل ایران مخالف است چه در فضای واقعی و چه در فضای مجازی؟!.

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

رشد 6 برابری جرایم متعصبانه علیه مسلمانان در انگلستان در ادامه جواسلام هراسی در انگلستان و علی رغم سانسور بی‌بی‌سی فارسی رسانه های انگلیسی گزارش دادند که جرائم متعصبانه علیه مسلمانان در این کشور بعد از وقوع حمله تروریستی نیوزیلند – که در آن ۵۰ نمازگزار کشته و بیش از ۳۰ تن دیگر مجروح شدند – ۶ برابر افزایش یافته است.

7 روز قبل