1742

بی‌بی‌سی فارسی یا روابط عمومی رژیم کودک‌کُش صهیونیست؟!

6 ماه قبل

هم رسانی

   تلاش بی‌بی‌سی برای حمایت از جنایات اسرائیل

شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی بار دیگر نشان داد که دوستی با اسرائیل برایش از همه چیز بااهمیت‌تر است.

این روزها بی‌بی‌سی خیلی رو بازی می کند این شبکه دیگر از پشت صحنه بیرون آمده و دارد به تنهایی از آرمان های ملکه در منطقه حمایت به عمل می آورد. به همین جهت است که جنایت های این روزهای صهیونیست ها در فلسطین اشغالی و کشتار مردم بی دفاع یمن در قاب تلوزیون بی‌بی‌سی جایی ندارد.

البته معنای این رو بازی کردن برای رسانه ای که همیشه سعی می کرده نقشش برای مخاطب کاملا مشخص نشود معلوم است از کجا نشات می گیرد. شکست های پی در پی آنها در منطقه چه در عرصه های نظامی و چه در عرصه های سیاسی این شبکه را مجبور کرده ماسک از چهره برداشته و مستقیما به صحنه آید.

اخیرا هم این شبکه به جبران تمام شکست‌هایی که در منطقه متحمل منافع ملکه شده است در نقش روابط عمومی رژیم صهیونیستی ظاهر شده و در مصاحبه ترتیب داده شده با سفیر این رژیم در لندن به بررسی اسناد ساختگی می پردازد که چندی پیش نتانیاهو در یک شوی تلوزیونی مدعی شد مرتبط با پرونده هسته‌ای جمهوری اسلامی است و آن ها شبانه این مدارک فوق محرمانه را از یک باغی در تهران ربوده اند. 

هر چند در ظاهر هدف از این مصاحبه این می باشد که ایران را متهم به تلاش برای ساخت بمب هسته‌ای کنند اما به وضوح در جریان مصاحبه دیده می شود که صهیونیست ها نگران حضور ایران در سوریه، نگران موشک های بالستیک نقطه زن و در یک کلام نگران نابودی خود هستند. آن نکته ای که در این مصاحبه مهم هست به نظر این می باشد که بی‌بی‌سی فارسی تبدیل به تریبونی برای بیان عقاید یک رژیم کودک کش شده است و در عمل این شبکه که خود را در شعارهایش شبکه ای طرفدار حقوق بشر معرفی می کند تبدیل به روابط عمومی رژیم صهیونیستی شده است.

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

در پی انسداد صفحه خواننده پرحاشیه در اینستاگرام، شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی در گزارشی بر خلاف همیشه دست از حمایت وی برداشته و تنها به بازتاب همراه با توجیه این موضوع پرداخته است.

7 روز قبل