ایران اینترنشنال
1875

اعتراف بی‌بی‍سی فارسی به بدعهدی آمریکا

11 ماه قبل

هم رسانی

   لحظه اعلام خروج آمریکا از برجام

بی‌بی‌سی پس از مدت‌ها به عهدشکنی آمریکا در قبال برجام اعتراف کرد.

شبکه سلطنتی بی‌بی‌سی فارسی که عملا مزدور رسانه­ای غرب در جنگ روانی علیه مردم ایران است، همواره به دنبال عادی سازی رابطه ایران و آمریکا و تسلیم کامل ایران در مقابل زیاده خواهی­های آمریکا بوده است و سعی در توجیه رفتار ظالمانه آمریکا داشته است. این توجیهات حتی پس از نقض برجام و خروج آمریکا از آن و تهدید ایران توسط آمریکا نیز ادامه داشته است.

با این حال پس از سکوت بی بی سی فارسی در قبال تناقض های آمریکا در خصوص مذاکره با ایران، این بار مجبور شده است به بدعهدی آمریکا اعتراف و اذعان نماید.  

در این خصوص بی‌بی‌سی فارسی با منتشر کردن یادداشت سعید محمودی کارشناس حقوق بین الملل با عنوان «دیوان لاهه: آیا آمریکا رای احتمالی دادگاه به نفع ایران را می پذیرد؟» بر حقانیت جمهوری اسلامی ایران اعتراف نموده و متخلف بودن آمریکا و نقض مقررات بین الملل توسط آمریکا اذعان و اعتراف نموده است.

این اعتراف در حالی است که در چند هفته اخیر بی‌بی‌سی فارسی به بلندگوی ادعاهای مضحک آمریکا و متحدانش علیه ایران تبدیل شده است و بجای سخن گفتن از ممنوعیت مداخله خارجی در خاورمیانه به ادعای مضحک بی ثبات کردن منطقه توسط ایران  پرداخته است و ایران را به عدم مذاکره با این کشور بدعهد متهم کرده است؟!!!

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

یک رسانه آمریکایی فعالیت گروهی از کاربران در «توئیتر» که پیام‌هایی در حمایت از لفاظی‌های دولت آمریکا علیه ایران و یا براندازی نظام ایران مطرح می‌کنند را «مشکوک» خوانده است.

25 روز قبل