1876

وقتی که بی‌بی‌سی فارسی بلندگوی اغتشاش گران می‌شود

هم رسانی

   اغتشاش سال 88 ایران

بی‌بی‌سی همچنان در تلاش است تا از ابزار رسانه برای حمایت از اغتشاشگران بهره‌برداری کند.

بی‌بی‌سی به عنوان مزدور رسانه­‌ای دولت انگلیس ید طولایی در دخالت در امور داخلی کشورها و دعوت به اغتشاش و حتی کودتا دارد که اعلام رمز کودتای 28 مرداد توسط رادیو بی‌بی‌سی علیه دولت قانونی ایران یکی از هزاران مورد سند دخالت و دعوت به اغتشاش توسط این رسانه انگلیسی است!!!

 اگرچه بی‌بی‌سی فارسی خود را به دروغ بیطرف معرفی می­کند اما در عمل هرگز بیطرف نبوده است بلکه در واکنش به حوادث منطقه به طور ضمنی و حتی صریح از تجاوزات اسرائیل علیه فلسطینیان، حملات عربستان و نیروهای ائتلاف غربی علیه مردم بی دفاع یمن و حتی از داعش در مقابل مردم سوریه و عراق حمایت نموده است و نشان داده است شعار بیطرفی‌اش یک دروغ بزرگ است.

 به دلیل همین ماهیت استکباری و مداخله­‌جویانه، بی‌بی‌سی فارسی نیز در عمل به بلندگوی اغتشاش گران، آشوب طلبان و منافقین تبدیل شده است و بدون صف­بندی بین مردم عادی و اغتشاشگران و پرهیز از بیان اعتراضات به حق مردم، سعی در ضد حکومتی نشان دادن تجمعات معدود دارد.

اگرچه بی‌بی‌سی خود را یک رسانه خبری برای فارسی زبانان معرفی می­کند اما در حقیقت شبکه­‌ای است که بلندگوی اغتشاشگران در ایران شده است و در عمل محلی برای نمایش فیلم­ها و تصاویر اختصاصی اغتشاش­گران و آشوب­طلبان است. این گونه پوشش گزینشی حوادث گواهی دیگر بر دروغین بودن شعار بیطرفی این مجموعه است.

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

2 سال قبل