1890

بی‌بی‌سی و تروریستی که معلم جا می‍زند!

هم رسانی

   محمد حبیبی، عضو سازمان تروریستی منافقین بازداشتی در ایران

بی‌بی‌سی با انتشار گزارشی بار دیگر یک تروریست را به عنوان فعال مدنی به مخاطبین خود معرفی می‌کند.

به گزارش بی‌بی‍سی فارسی، محمد حبیبی، از چهره‌های فعال در جنبش صنفی معلمان ایران، به جرم "اجتماع و تبانی برای اقدام علیه امنیت ملی"، "تبلیغ نظام" و "اخلال در نظم" به زندان، شلاق، محرومیت از حقوق اجتماعی و ممنوع‌الخروجی محکوم شده است.

این شبکه سلطنتی انگلیسی که به مخالفان غرب گرای حکومت ایران نزدیک است ضمن انتشار تصاویری از اعتراض های صنفی معلمان و در جهت انحراف افکار عمومی مخاطبان مدعی شود که  این شخص در اسفند ماه مقابل مدرسه محل تدریسش بازداشت شد و به گفته کانون صنفی معلمان، ماموران با خشونت او را به خانه‌اش بردند تا وسایلش را تفتیش کنند.

بی‌بی‌سی در ادامه خط خبری خود ضمن پررنگ کردن مجموعه غیرقانی کانون صنفی معلمان در وب سایت خود می­نویسد:" در اعتراض به بازداشت آقای حبیبی در بیانیه‌ای گفت: "اینان نه درکی از تاریخ دارند و نه از روند جاری امور می آموزند. بی توجه به حوادث اخیر و تحولاتی که در بطن جامعه در جریان است، همچنان در مدار بسته سرکوب دور باطل می‌زنند."

بی‌بی‌سی فارسی به دروغ و برای هم­نوا کردن بیشتر افکار عمومی با خود، ضمن انتشار عکسی مدعی می شود که آقای حبیبی به "تداوم روند پولی کردن و کالایی شدن آموزش" در ایران، برخلاف اصل تامین آموزش رایگان، معترض بود.

ادعای فعال صنفی فرهنگیان بودن آقای حبیبی در حالی است که او یکی از اعضای کانون غیرقانونی صنفی معلمان استان تهران است. همچنین این شخص از اعضای اصلی نشریه "خط صلح" وابسته به سازمان تروریستی منافقین است.  

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

2 سال قبل