ایران اینترنشنال
1964

تروریست‌های مجرمی که بی‌بی‌سی فارسی آنها را متهم می‌خواند!

10 ماه قبل

هم رسانی

   رامین حسین‌پناهی، عضو حزب کومله

بی‌بی‌سی همچنان به اعدام چند تروریست در ایران واکنش نشان می‌دهد.

شبکه سلطنتی بی‎بی‎سی فارسی، به عنوان مزدور رسانه‌ای غرب صرفاً به دنبال فعالیت در چهارچوب منافع کشورهای غربی است. به همین دلیل بی‌بی‌سی از تروریست خواندن گروه‌های تروریستی مورد حمایت غرب طفره می‌رود!

پس از اعدام چند تن از اعضای گروه‌های تروریستی کومله و پژاک در ایران در چند روز اخیر، بی‌بی‌سی فارسی به قصد انحراف افکار عمومی از جنایات این تروریستها، با قومی و نژادی جلوه دادن اعدام این چند تروریست، از مجرم خواندن آنها خودداری کرده است و آنها را صرفاً متهم به جرائم «عضویت در گروه تروریستی، درگیری مسلحانه و مشارکت در اقدام تروریستی» می‌خواند؟!

تفاوت بین متهم و مجرم جزء بدیهیات علم حقوق است اما بی‌بی‌‎سی به دلیل ماهیت مزدوری که دارد مأموریت دارد تا نه تنها از تروریست خواندن این چند نفر خودداری کند بلکه از مجرم خواندن این سه نفر نیز طفره رود! این درحالی است که به فردی که اتهام او ثابت شده است و محکوم به مجازات می‌گردد مجرم می‌گویند و نه متهم.

اگرچه در حمایت بی‌بی‌سی فارسی از تروریسم فرقی بین داعش و کومله و پژاک و ... نیست، اما این ریاکاری و اظهارات منافق گونه دلیل و گواهی دیگر بر دروغین بودن شعار بیطرفی این شبکه است.

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

یک رسانه آمریکایی فعالیت گروهی از کاربران در «توئیتر» که پیام‌هایی در حمایت از لفاظی‌های دولت آمریکا علیه ایران و یا براندازی نظام ایران مطرح می‌کنند را «مشکوک» خوانده است.

25 روز قبل