ایران اینترنشنال
260

شاهکار تازه فرناز قاضی زاده در بی بی سی

2 سال قبل

هم رسانی

   فرناز قاضی زاده

بنگاه سخن پراکنی بی بی سی فارسی از بدور آغاز فعالیت خود در زمستان 1387 تلاش داشته است که در چهارچوب نرم خبر دست به تخریب سیاست های داخلی و منطقه ای جمهوری اسلامی ایران بزند.
به گزارش بی بی سی پرشین: بنگاه سخن پراکنی بی بی سی فارسی از بدور آغاز فعالیت خود در زمستان 1387 تلاش داشته است که در چهارچوب نرم خبر دست به تخریب سیاست های داخلی و منطقه ای جمهوری اسلامی ایران بزند. در این بین، برخی از مجریان بی بی سی فارسی به علت اوج کینه خود از جمهوری اسلامی در هنگام پخش برنامه-های این رسانه ی وابسته به روباه پیر بعضاً مواردی را مطرح می کنند که باید به واقع در حداقل سواد آنها شک کرد. این گونه ادعاها تا کنون بارها در این رسانه دیده شده و هیچ گونه اقدامی برای پوزش از مخاطبان و اصلاح این روند تا کنون صورت نگرفته است.
در جدیدترین اقدام ها از این دست، فرناز قاضی زاده مجرب برنامه 60 دقیقه در هنگام گفتگوی زنده با علیرضا نامور حقیقی که در مورد آزمایش های اخیر موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر روی آنتن بی بی سی رفت، مدعی می شود که جمله ی نوشته شده بر روی این موشک ها در خصوص نابودی اسرائیل به زبان عبری، جمله ی محمود احمدی نژاد است. در واقع قاضی زاده با این ادعا قصد داشت که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به عنوان طرفدار محمود احمدی نژاد به مخاطبان معرفی کند. اما در این بین نکته جالب در مورد ادعای فرناز قاضی زاد این است که، جمله ی معروف اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود، جمله محمود احمدی نژاد نیست؛ بلکه این جمله را آیت الله روح الله خمینی بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران سالها قبل از احمدی نژاد مطرخ کرده است. نکته اعجاب آورتر آنکه میهمان این برنامه نیز به این خطای فاحش مجری برنامه اعتراض نمی کند و در هنگام بیان نظرات خود به این ادعای کذب صحه گذارده و ثابت می کند که در کم سوادی دست کمی از فرناز قاضی زاده ندارد. مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

در تازه ترین قسمت پخش شده برنامه پرگار، دومین قسمت برنامه ای در خصوص مناظره های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، با دعوت از عبدالکریم سروش و فرخ نگهدار بر روی آنتن شبکه ماهواره ای بی‌بی‌سی فارسی رفت.

14 روز قبل