ایران اینترنشنال
301

کری: به دنبال راه‌های جدید برای اجرای آتش‌بس در سوریه هستیم

3 سال قبل

هم رسانی

   جان کری

وزیر امور خارجه‌ی آمریکا اعلام کرد که واشنگتن به دنبال راه‌حل‌های مختلف و جدیدی برای حصول اطمینان از اجرای توافق آتش‌بس در سوریه است.
به گزارش بی بی سی پرشین به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، این اظهارات جان کری، وزیر امور خارجه‌ی آمریکا در تماس تلفنی وی با سرگئی لاوروف، همتای روسی وی مطرح شد.

در این تماس تلفنی طرف آمریکایی گفت که به دنبال راهکارهایی جدید برای تحقق پایدار آتش‌بس و پیشبرد فرآیند سیاسی برای حل بحران در سوریه است.

کری همچنین در گفت‌وگویی با شبکه خبری سی‌.ان‌.ان اظهار کرد: نکته‌ی کلیدی در شرایط کنونی اجرای توافق آتش‌بس است و ما به دنبال روش های مختلف در این راستا هستیم.

در همین حال وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد که در این تماس تلفنی کری و لاوروف درباره راه‌های مختلف حل بحران در سوریه و اجرای آتش‌بس در این کشور گفت‌وگو کردند. مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

به دنبال راهزنی دریایی نیروهای ویژه ارتش انگلیس و ربودن نفت کش حامل نفت ایران در دریای مدیترانه به بهانه انتقال نفت به سوریه، بنگاه سخن پراکنی بی بی سی فارسی ضمن پوشش گسترده این اقدام غیرقانونی و دفاع از آن به انتشار برخی خبرهای کذب چون توقف و توقیف یک نفت کش انگلیسی در خلیج فارس دست زد.

11 روز قبل