ایران اینترنشنال
328

دلسوزی براي اسراييلی ها

3 سال قبل

هم رسانی

   03:00

در آخرين حمله صهيونيست ها به غزه در سال 2014 بسياري از فعالين حقوق بشر در لندن مقابل ساختمان بي بي سي تجمع كردند و به شيوه مغرضانه پوشش خبري اين شبكه از جنگ اعتراض كردند. از آن موقع بي بي سي تلاش داره با احتياط بيشتري از اسراييل گزارش بفرسته و حمايش رو آشكارا بيان نكنه.
در پي حملات چند روز گذشته صهيونيست ها به مواضع حماس و كشته و زخمي شدن چند نفر.  گزارشگر بي بي سي انگليسي گزارش تهيه كرده و بي بي سي فارسي هم آن را پخش كرد.
بي بي سي در اين گزارس سعي كرده نشان دهد، ساكنان اسراييل  به علت خشونت  شهروندان فلسطين، امنيت روزمره خود را از دست داده اند.
گزارشگر بي بي سي، براي آنچه كه از نظر آنها رعايت انصاف است با خانواده يك رزمنده عمليات شهادت طلبانه هم صحبت كرد و البته در نهايت آنها را متهم كرد كه بذر خشونت را از كودكي در ذهن فرزندان خود مي كارند.
شگرد بي بي سي در يك سال گذشته براي پوشش حوادث فلسطين ، نزديك شدن به نگاه هاي انساني است. بنابراين از زندگي فلسطيني ها هم  گزارش تهيه ميكند. آنها بارها سعي كرده اند نشان دهند اقليتي در داخل غزه دنبال جنگ هستند و  اكثر مردم مي خواهند با اسراييل به  صلح و آرامش برسند. مستند و گزارهايي درباره يك پيانو و نسل جديد نوازندگان در غزه و همچنين گزارش از كافي شاپ هاي قدس نمونه اي كارهاي بي بي سي در سال گذشته بود.
گزارش ديشب بي بي سي همين مسير را دنبال مي كرد. بشنويد: 

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

یک رسانه آمریکایی فعالیت گروهی از کاربران در «توئیتر» که پیام‌هایی در حمایت از لفاظی‌های دولت آمریکا علیه ایران و یا براندازی نظام ایران مطرح می‌کنند را «مشکوک» خوانده است.

25 روز قبل