ایران اینترنشنال
455

دست‌وپا زدن بی‌بی‌سی برای حداکثری نشان دادن یک اقلیت

2 سال قبل

هم رسانی

   بی بی سی فارسی

به‌راستی چند درصد زنان و مردان دنیا تمایل دارند که باهم جنس خود رابطه‌ی عاشقانه برقرار کنند؟چند درصد مردم دنیا مایل‌اند که فرزندی از خون و رگ خود نداشته باشند؟ چند درصد مردم دنیا به جنس مخالف خود ابراز علاقه نکرده‌اند؟ آیا این افراد در اکثریت شهرهای جهان به چشم می‌خورند؟
دروغ‌های بزرگ رسانه‌های دشمن هیچ‌گاه تمامی ندارد اما آنچه مشخص است این است که این دروغ‌ها را چنان باورپذیر و زیر لایه‌ای آرایش فریبنده مخفی می‌کنند که دروغ به نظر نرسد.
به‌تازگی بی‌بی‌سی فارسی گزارشی در مورد پرچم هم‌جنس‌بازان در سایت خود منتشر کرده است که در خلال این گزارش به تفسیر رنگ‌های این پرچم پرداخته است و به تاریخچه‌ی نمادهای هم‌جنس‌گراها نیز پرداخته‌شده است.
از این گزارش و انبوه گزارش‌ها و خبرها و مصاحبه‌ها و یادداشت‌های متعدد دیگری که اخیراً در این شبکه مشاهده می‌کنیم این‌طور برمی‌آید که این شبکه به‌کلی کارکرد اصلی خود را ازدست‌داده و تبدیل به یک شبکه‌ی تبلیغاتی صرف برای فاحشه‌ها، پورنو سازان و هم‌جنس‌بازان شده است. آن‌هم با تلاش و پشتکاری وصف‌ناپذیر، چراکه اگر به آمار مطالب منتشرشده در ده روز گذشته نگاهی بیندازیم متوجه می‌شویم که ده‌ها گزارش و یادداشت در این زمینه‌ها در سایت بی‌بی‌سی منتشرشده است.
بی‌بی‌سی در این گزارش در مورد نماد و پرچم هم‌جنس‌بازان می‌نویسد:
"پرچم رنگین‌کمان با ۶ رنگ که معمولاً در جریان تظاهرات در اکثر شهرهای جهان در دست مردم دیده می‌شود. این پرچم یکی‌ از معروف‌ترین نمادهای سیاسی در دنیا است."
در جای دیگری از این گزارش نیز آمده:
"پیتر تچل از فعالان حقوق بشر می‌گوید: "هیچ نماد دیگری را به یاد ندارم که به‌اندازه این پرچم در مقیاس جهانی‌ شناخته و پذیرفته‌شده باشد. این نماد از اوایل دهه نود همه‌جا دیده می‌شد."
آیا واقعاً همین‌طور است؟ آیا به‌راستی این نماد و این پرچم در سراسر جهان به چشم می‌خورد و در سراسر دنیا طرفدار دارد؟ آیا مفهوم رنگین‌کمان که یکی از نشانه‌های توازن چرخه‌ی هستی و طبیعت است برای افرادی که بانظم طبیعت ساز مخالف می‌زنند و چرخه‌ی طبیعت را حتی به‌اندازه‌ی غرایز حیوانات مراعات نمی‌کنند، نماد مناسبی است؟ مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

به دنبال سکوت 8 ماه رسانه های غربی چون بی بی سی و تمامی مدعیان دروغین حقوق بشر، دو هزار نفر از دانشجویان و اساتید دانشگاهی ایران با تشکیل کمپین حمایت از مسعود سلیمانی و جمع آوری امضا الکترونیک ، خواهان آزادی این دانشمند مشهورسلول های بنیادی کشور با حمایت وزارت خارجه، علوم و بهداشت کشور شدند.

20 روز قبل