ایران اینترنشنال
488

حسودانی که تلاش اطلاعات ایران را بزرگ‌نمایی می‌خوانند

2 سال قبل

هم رسانی

   نشان وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران

به‌تازگی در برنامه‌ی خبری تحلیلی شصت دقیقه با یک تحلیل‌گر در مورد گزارش اخیر پخش‌شده در مورد تروریست‌های داعشی در ایران گفت‌وگو شده است.
اخیراً در صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران در رابطه با تروریست‌های داعشی به نام‌های هوشنگ و اخی مستندی بانام "در عمق ناکامی" پخش شد که بر طبق این گزارش سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات قادر شدند این دو تروریست داعشی را که قصد داشتند با ساخت بمب‌های مهلک، پنجاه عملیات تروریستی در نقاط مختلف تهران انجام دهند، دستگیر کنند.
تحلیل رسانه‌ی دشمن یعنی بی‌بی‌سی فارسی از این ماجرا چیزی جز القای فریب و دروغ اطلاعات ایران نیست. مجری بی‌بی‌سی در خلال سوا لاتی که از تحلیل‌گر برنامه می‌پرسد، این‌گونه به مخاطب القا می‌کند که این گزارش و این مستند پخش‌شده نوعی بزرگ‌نمایی از سمت اطلاعات ایران است.
تحلیل‌گر بی‌بی‌سی در پاسخ به این شبهه‌ی مجری برنامه این‌گونه پاسخ می‌دهد که چون این اطلاعات مبهم است نمی‌توان در مورد آن نظر دقیقی داد.
حال سؤال اینجاست چرا بی‌بی‌سی تلاش می‌کند که زحماتی که مأموران اطلاعات ایران با دهان روزه متحمل شده‌اند و امنیتی که در پایتخت ایران حاکم کرده‌اند را زیر سؤال بزرگی قرار دهد و در هاله‌ای از ابهام بپیچاند؟
پاسخ این است که این مسئله ناشی از حسادت و اندوه دشمن از به هم ریختن نقشه‌های تروریست‌هایی است که خود آمریکا و انگلیس حامی آنان‌اند و رسانه‌های تحت کنترل آنان مانند بی‌بی‌سی نیز وظیفه‌ای جز خنثی‌سازی اقدامات ضد تروریستی ایران ندارد. چراکه داعیه‌ی همیشگی آمریکا و انگلیس حمایت از حقوق بشر است و اتهام همیشگی آنان به ایران تروریست پروری و عدم رعایت حقوق بشر می‌باشد، پس وقتی اطلاعات ایران می‌کوشد تا پنجاه عملیات تروریستی را با شکست روبه‌رو کند، این امر عرصه را بر رسانه‌هایی مانند بی‌بی‌سی تنگ می‌کند.
پس جای تعجب نیست که وقتی در فضایی که کشورهایی مانند فرانسه و بلژیک و آمریکا قادر به شناسایی و مبارزه با تروریست‌ها نیستند ولی ایران به این پیروزی بزرگ رسیده است، این پیروزی در رسانه‌ی دشمن یا سانسور شود و یا مورد تمسخر قرار بگیرد و یا بزرگ‌نمایی خوانده شود. مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

به دنبال سکوت 8 ماه رسانه های غربی چون بی بی سی و تمامی مدعیان دروغین حقوق بشر، دو هزار نفر از دانشجویان و اساتید دانشگاهی ایران با تشکیل کمپین حمایت از مسعود سلیمانی و جمع آوری امضا الکترونیک ، خواهان آزادی این دانشمند مشهورسلول های بنیادی کشور با حمایت وزارت خارجه، علوم و بهداشت کشور شدند.

28 روز قبل