ایران

دستپاچگی بی‌بی‌سی در واکنش به حمله موشکی سپاه به مراکز داعش در سوریه

دستپاچگی بی‌بی‌سی در واکنش به حمله موشکی سپاه به مراکز داعش در سوریه

بعد از حمله تروریستی تهران، سپاه با حمله موشکی به مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی تروریست های تکفیری در دیرالزور سوریه پاسخ کوبنده‌ای به این گروه تروریستی داد.

  ناراحتی بی‌بی‌سی از لغو سند 2030 در ایران

  شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی با انتشار گزارشی به لغو سند 2030 توسط شورای انقلاب فرهنگی ایران واکنش نشان داده است.

  4 روز قبل

  حمایت از دولت یا نگرانی برای تکرار نشدن تاریخ!

  شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی در گزارشی به بخشی از سخنان رهبری ایران اسلامی در دیدار با مسئولین نظام واکنش نشان داده و آن را تهدیدی برای دولت فعلی کشورمان دانسته است.

  4 روز قبل

  دلسوزی برای رهبری از جنس بی‌بی‌سی!

  شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی با انتشار گزارشی، در واکنش به بخشی از سخان رهبری ایران در دیدار با دانشجویان، خود را به نوعی دلسوز برداشت‌ها از این سخن ایشان نشان داده است.

  4 روز قبل

  بی‌بی‌سی دم از حقوق زنان می زند

  به تازگی بی‌بی‌سی فارسی گزارشی در مورد حضور زنان در استادیوم ها و ورزشی به نام زومبا برای زنان منتشر کرده است. بی‌بی‌سی فارسی با گزارشی که سعیده هاشمی تهیه کرده است سعی دارد تا قوانین مرتبط با حقوق زنان را در ایران کاملا بی رحمانه و ناعادلانه جلوه دهد.

  6 روز قبل

  شایعاتی پر از ناامیدی برای زنان ایران

  به تازگی بی‌بی‌سی فارسی مطلبی در مورد زنان مبتلا به ایدز در ایران منتشر کرده است. بی‌بی‌سی در این مطلب با تکیه بر آماری که منابع مشخصی ندارند و قابل توثیق نیستند سعی دارد که وضعیت سلامت زنان ایرانی را کاملا در سطح پایین جلوه دهد و همچنین به فرهنگ و سبک زندگی زنان مسلمان ایرانی توهین کند.

  6 روز قبل

  از بنی صدر تا روحانی؛رهبر ایران با چه چیزی مقابله می کند؟

  حسین باستانی که در مقاله ای زیر عنوان "از 'آتش به اختیار' تا 'بنی صدر'؛ آیت الله خامنه‌ای به کدام سو می‌رود؟" کوشیده تصویری ناکام و عصبانی از رهبر ایران نشان بدهد خودش تلویحاً به ادعاهای خود در همان متن پاسخ داده.

  6 روز قبل

  نارضایتی بی‌بی‌سی از بصیرت بخشی رهبری

  شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی در گزارشی با واکنش به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی، تلاش کرد تا سخنان ایشان را تنها مقابله ای سیاسی با دولت نشان دهد.

  10 روز قبل

  حمایت از تروریست در نگاه بی‌بی‌سی

  شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی با پرداختن به واکنش عجیب یکی از مقامات آمریکایی در قبال حادثه تروریستی اخیر تهران، نگاه خود به این حمایت از تروریسم را ابراز داشته است.

  10 روز قبل

  بی‌بی‌سی از کدام اهداف تروریست سخن به میان می آورد؟

  پس از حادثه تروریستی روز چهارشنبه تهران که نتیجه آن شهادت و مجروح شدن نزدیک به شصت نفر از مردم عادی و بی پناهی شد که برای انجام امورات اداری خود در مجلس شورای اسلامی حاضر شده بودند بی‌بی‌سی فارسی در گزارشات خود اهداف تروریست ها را در این عملیات موفقیت آمیز عنوان کرد.

  10 روز قبل

  چرا بی‌بی‌سی دوست دارد آیت الله خامنه ای را تا سطح منازعات سیاسی پایین آورد؟

  بخشی از سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با جمعی از دانشجویان سراسر کشور که مرتبط با سند آموزشی 2030 و مسائل فرهنگی کشور بوده است با واکنش گسترده رسانه های بیگانه و ضد انقلاب همچون بی‌بی‌سی فارسی روبرو شده است.

  12 روز قبل

  دروغ های پر تناقض بی‌بی‌سی آشکار می شود

  بی‌بی‌سی فارسی به تازگی مطلبی به نقل از رئیس جمهور ایران منتشر کرده است. این نقل قول بی‌بی‌سی فارسی با این عنوان است: "نمی‌پذیریم که هر کسی در هر شهری ادعای رهبری مردم را داشته باشد"

  12 روز قبل

   چرا بی‌بی‌سی همچنان دست از رئیسی نمی کشد؟

  اخیرا بی‌بی‌سی فارسی به بهانه انتشار اخباری مبنی بر دیدار خصوصی رهبر انقلاب با سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی و تقدیر رهبری از شخص آقای رئیسی مبنی بر حضور در انتخابات در مطلبی سعی کرد شکست سید ابراهیم رئیسی در انتخابات را شکست رهبر آینده جمهوری اسلامی بنامد و تفسیر کند.

  14 روز قبل

  وقتی بی‌بی‌سی جایگاه جمهوریت در ایران را زیر سئوال می برد

  بی‌بی‌سی فارسی به عنوان یک رسانه وابسته به ساختار سلطنتی انگلیس شاید روزی را برای خود تصور نمی کرد که روزی فرا برسد که او مردم را به رای دادن در نظام جمهوری اسلامی تشویق کند.

  16 روز قبل