ایران

سناریو بافی بی‌بی‌سی از جنگل گلستان تا فرودگاه دمشق

سناریو بافی بی‌بی‌سی از جنگل گلستان تا فرودگاه دمشق

محیط زیست جزو مقوله هایی است که در سال های اخیر بارها با عنوان یک بحران جدید در رسانه ها مطرح می شود. بحرانی که احتمالا برای رسانه هایی که به آن دامن می زنند فرصتی است برای پوشش اغراض سیاسی.

  توصیه بی‌بی‌سی به مادران باردار؛ نوشیدن الکل در دوران بارداری زیان ندارد

  بی‌بی‌سی فارسی که در این سال ها یکی از اهداف اصلی خود را نفوذ فرهنگی در بین جامعه ایرانی و اساسا فارسی زبان ها گذاشته است از هر کوششی در این راه دریغ نمی کند. بی‌بی‌سی با حمله به مبانی دینی و فرهنگی این جوامع و با زیر سئوال بردن این مبانی تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا سبک زندگی آن ها را تغییر دهد و آن سبک زندگی که مد نظر خود است را در این جوامع رایج کند.

  4 روز قبل

  شجاع کیست؟!

  "پونه قدوسی"، مجری پر حاشیه شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی در یکی دیگر از مطالب خود در شبکه‌های اجتماعی، به دفاع از یک مجرم پرداخته است.

  5 روز قبل

  بهانه‌ای دیگر برای دفاع از چند خائن!

  شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی در گزارشی بار دیگر به بهانه و ادعای بازداشت یک مجرم در کشورمان، به دفاع از اعدام منافقین در دهه شصت پرداخته است.

  5 روز قبل

  چرا بی‌بی‌سی رفتار های حسن روحانی را پاندولی می خواند؟

  حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی عصر چهارشنبه در سیزدهمین جشنواره شهید رجایی که با شعار توسعه و پیشرفت ایران اسلامی با تقویت وحدت و عزت ملی در سایه آزادی، امنیت و آرامش برگزار شد به ایراد سخنانی پرداخت. دکتر روحانی در بخشی از سخنان خود به حقوق اقلیت های مذهبی در ایران پرداخت که با واکنش گسترده رسانه ها روبرو شد.

  15 روز قبل

  وقتی بی‌بی‌سی به مخالفت با یکی از بهترین وزیران دولت دوازدهم می پردازد

  سیدعباس صالحی به‌عنوان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از معاونت فرهنگی این وزارتخانه‌ی پردردسر، به صندلی وزارت در دولت دوازدهم رسید؛ وزارتخانه‌ای جنجالی، حساس و پاشنه‌ی آشیل بسیاری از دولت‌های بعد از انقلاب که حالا مردی آرام و کم‌سر و صدا وزیر آن شده است.

  17 روز قبل

  توصیه‌ای از پونه قدوسی!

  "پونه قدوسی" مجری و گوینده شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی در تازه‌ترین مطلبی که بر روی صفحه شخصی خود در فضای مجازی منتشر کرده، در نقش یک معلم نصیحت گر ظاهر شده است.

  19 روز قبل

  شکستی در دفاع از یک فاسد!

  شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی در گزارشی ضمن اعلام خبر صدور حکم اعدام برای بنیانگذار عرفان حلقه در ایران، به شکست خود و دیگر مدافعین این فاسد، واکنش نشان داده است.

  19 روز قبل

  وقتی بی‌بی‌سی به ابراهیم یزدی هم رحم نمی کند!

  ابراهیم یزدی، وزیر امورخارجه دولت موقت پس از گذراندن یک دوره طولانی بیماری که با مخابره چندباره خبر فوتش همراه شد، ساعتی اخیرا در ازمیر ترکیه درگذشت. مرحوم یزدی در پی مخالفت آمریکا با صدور ویزای درمان، دی ماه سال گذشته در شهر ازمیر ترکیه تحت عمل جراحی قرار گرفت و تا زمان فوت در هشتاد و شش سالگی در ازمیر بستری بود.

  20 روز قبل

  همچنان پس از گذشت 35 سال بی بی سی ترور شهیدان رجایی و باهنر را سانسور می کند

  در تاریخ هر ملت، فراز و نشیب‌های تلخ و شیرینی وجود دارد که تعیین‌کننده سرنوشت و سازنده فرهنگ آن ملت است.

  20 روز قبل

  عدم احترام به حق چادری شدن توسط بی‌بی‌سی فارسی

  ندا سانیج در گزارشی با عنوان «پروتکل چادر چگونه وارد کابینه ایران شد؟» که در وب سایت بی‌بی‌سی فارسی منتشر شده است، به موضوع چادری شدن خانم لعیا جنیدی معاون حقوقی رئیس جمهور پرداخته است.

  22 روز قبل

  مخالفت دوباره بی‌بی‌سی فارسی با تقویت توان دفاعی و بازدارندگی ایران

  بی‌بی‌سی فارسی به عنوان یکی از رسانه های ضدایرانی که در راهبردهای کلان رسانه ای خود به دنبال تأمین منافع غرب بوده است، همواره با تقویت توان دفاعی و بازدارندگی ایران مخالف بوده.

  26 روز قبل

  پروتکل هایی که درایران از منظر بی‌بی‌سی بد اما در سایر کشور ها خوب است!

  پروتکل یعنی عقد یک قرارداد رسمی یعنی یک نوع از توافق و این مساله در تمام کشورهای دنیا به ویژه در سیستم های دولتی متداول می باشد.

  27 روز قبل

  بی‌بی‌سی و پایان حصر (این قسمت: خاتمی)!

  شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی بار دیگر بر لزوم پایان یافتن حصر سران فتنه تأکید کرده و این بار از محمد خاتمی، یکی از عناصر جریان فتنه سال 1388 به عنوان تأیید کننده این موضوع بهره برده است.

  24 روز قبل

مهمترین خبرها

"پونه قدوسی"، مجری پر حاشیه شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی در یکی دیگر از مطالب خود در شبکه‌های اجتماعی، به دفاع از یک مجرم پرداخته است.

5 روز قبل

گزارش و تحلیل