ایران

توهین بی‌بی‌سی به مردم و شهروندان تهرانی

توهین بی‌بی‌سی به مردم و شهروندان تهرانی

در پی حادثه آتش سوزی در و فروریختن ساختمان پلاسکو، تلویزیون بی‌بی‌سی فارسی موضوع برنامه خود در ارتباط با حواشی این فاجعه انتخاب کرده است. اما آن چه در متن اخبار و گزارش های بی‌بی‌سی فارسی مشاهده می شود چیزی جز توهین به مردم در طبقات مختلف اجتماعی و سیاسی نیست.

   چه شده است که بی‌بی‌سی هم نگران آینده برجام شده است

  یک سال از اجرایی شدن برجام می گذرد و امروز در یک سالگی این توافق نامه بین المللی قرار داریم. در طی این یک سال ایران به تمام تعهدات خود عمل کرده است و این نکته مورد تائید طرف مقابل هم می باشد اما طرف مقابل به ویژه آمریکایی در بسیاری از موارد به تعهدات خود پای بند نبوده و به گونه های مختلفی این توافق نامه بین المللی را زیر پای گذاشته است.

  7 ساعت قبل

  بی‌بی‌سی و نگرانیش از سفیر جدید ایران در عراق

  سردار ایرج مسجدی " مشاور فرمانده سپاه قدس " از سوی ایران به عنوان سفیر در کشور عراق معرفی شد. مسجدی، از فرماندهان با سابقه جنگ تحمیلی چندی پیش با تایید ریاست‌جمهوری برای فعالیت در سفارت ایران در عراق به مقامات عراقی معرفی شده است.

  2 روز قبل

   وقتی بی‌بی‌سی و انگلیس در پازل نظام مجبور به بازی شدند

  درگذشت آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی در سن 82 سالگی بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های خارجی و ضد انقلاب داشته است. بنگاه‌های خبری، کانال‌های تلگرامی و صفحات توئیتر اغراض سیاسی خود را با ادبیات مختلفی منتشر کردند.

  3 روز قبل

  وقتی بی‌بی‌سی از آیت‌الله هاشمی با عنوان "پدرخوانده" یاد می کند

  رحلت آیت هاشمی ثابت کرد که فارسی تکلیفش با خودش هم مشخص نیست. بی‌بی‌سی فارسی که از اعمال سیاست های رسانه ای خود تنها منافع خود و دولت متبوعش انگلیس برایش مهم است و در این مسیر به هر چیزی حتی بی اخلاقی های سیاسی و رسانه ای حاضر است متوسل شود.

  3 روز قبل

  بی‌بی‌سی و سناریوی به نام آزار جنسی زنان

  ادعای مضحک «آزار جنسی سازمان‌دهی شده » علیه بانوان شرکت‌کننده در مراسم تشییع مرحوم هاشمی رفسنجانی، طی روزهای اخیر یکی از سرخط‌های تبلیغاتی رسانه‌های ضدانقلاب بود.

  5 روز قبل

  تعجب نشریه فرانسوی از نفوذ و محبوبیت آیت‌الله علی سیستانی

  روزنامه فرانسوی «لوموند» در مطلبی به قلم «لویی ایمبر»، «آیت‌الله سیستانی» مرجع بزرگ شیعیان در عراق را، پرنفوذترین شخصیت نامید که فقدان او موجب ایجاد خلأ در عراق خواهد شد.

  5 روز قبل

  نارضایتی بی‌بی‌سی از مبارزه با مواد مخدر در ایران

  شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی در یکی از گزارش‌های اخیر خود، با اعتراض به موضوع تکراری اعدام قاچاقچیان بزرگ مواد مخدر در ایران، نارضایتی خود از مبارزه با این حوزه توسط کشورمان را ابراز داشته است.

  6 روز قبل

  وقتی کرباسچی آب را بر روی بی‌بی‌سی و مجری آن گرفت

  بی‌بی‌سی فارسی که این روزها و در پی وفات آیت‌الله هاشمی رفسنجانی برنامه‌های متعددی را در این خصوص ترتیب داده بود تا حدی که بسیاری از برنامه‌های عادی خود را تعطیل و بیشتر وقت آنتن زنده خود را که با مالیات مردم انگلیس اداره می‌شود به این موضوع اختصاص داد.

  7 روز قبل

  نامه‌ای دیگر به ترامپ برای جبران خیانتی بزرگ

  شبکه فارسی‌زبان بی‌بی‌سی در گزارشی از ارسال نامه دیگری توسط چند تن از عناصر ضدانقلاب خارج نشین به دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور منتخب آمریکا در دفاع از "برجام" خبر داده است.

  7 روز قبل

  چرا بی‌بی‌سی فقط یک مقطع از زندگی مرحوم هاشمی را پررنگ می‌کند؟

  پس از وفات مرحوم هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، بی‌بی‌سی فارسی برنامه‌هایش تقریباً از حالت عادی خارج‌شده و تقریباً تمام برنامه‌های این شبکه بر روی ایشان و حادثه وفات ایشان متمرکز شد، وب‌سایت بی‌بی‌سی فارسی هم از وضعیت مشابهی برخوردار بود.

  8 روز قبل

  توهین کارکنان بی‌بی‌سی فارسی به اقشار مختلف مردم ایران

  پس از رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به‌عنوان یکی از ارکان سیاسی ایران و به‌عنوان شخصی که بین مردم از محبوبیت بالایی برخوردار است، رویکرد اغلب رسانه‌های مختلف و سیاسیون جهان حکایت از قائل شدن احترام برای ایشان داشت بغیر از یک رسانه.

  9 روز قبل

  اتحاد در تشییع پیکر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

  شبکه فارسی‌زبان بی‌بی‌سی در واکنش به اتحاد ملت ایران در مراسم باشکوه تشییع پیکر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، با انتشار گزارشی تلاش کرد تا ضمن کتمان این وحدت، از ایجاد شکاف میان حاضرین و مردم ایران خبر دهد.

  10 روز قبل

  چرا بی‌بی‌سی به دنبال ابهام در مرگ آیت‌الله هاشمی است؟

  بی‌بی‌سی فارسی پس از رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام سناریوهای مختلفی را در جهت بهره‌برداری از حادثه ناگوار در پی گرفته است.

  10 روز قبل

مهمترین خبرها

شبکه فارسی‌زبان بی‌بی‌سی در واکنش به اتحاد ملت ایران در مراسم باشکوه تشییع پیکر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، با انتشار گزارشی تلاش کرد تا ضمن کتمان این وحدت، از ایجاد شکاف میان حاضرین و مردم ایران خبر دهد.

10 روز قبل

گزارش و تحلیل