ورزش

دروغ‌های بی‌بی‌سی در خصوص عدم حضور «کارلوس پویول» در تلویزیون ایران

دروغ‌های بی‌بی‌سی در خصوص عدم حضور «کارلوس پویول» در تلویزیون ایران

عدم حضور بازیکن سابق باشگاه بارسلونا در تلویزیون ایران، سوژه دروغ‌پردازی اخیر بی‌بی‌سی فارسی بوده است.

  چرا بی‌بی‌سی کی‌روش را سانسور می‌کند؟

  بی‌بی‌سی فارسی در ادامه تحریف واقعیتات مربوط به ایران، اینبار سخنان سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان را سانسور می‌کند.

  26 روز قبل

  خشم بی‌بی‌سی فارسی از قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان

  درخشش دختران ایرانی در رقابت‌های فوتسال قهرمانی آسیا با واکنش همراه با خشم بی‌بی‌سی مواجه شد.

  2 ماه قبل

  بی‌بی‌سی به دروغگویی خود اعتراف کرد!

  شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی در گزارشی با پرداختن به عذرخواهی مسئولین المپیک زمستانی از ایران، به دروغگویی خود در این خصوص اعتراف کرد.

  5 ماه قبل

  جنجال تازه بی‌بی‌سی فارسی

  یکی از مواردی که در سالهای اخیر به منظور جنجال سازی رسانه ای و تحریک نگاه های فمنیستی در ایران مورد توجه گردانندگان غرب گرای اتاق فکر بی‌بی‌سی فارسی قرار داشته است مسئله ی ورود زنان برای تماشای مسابقات ورزشی مردانه در ایران بوده است.

  یک سال قبل

  عكس يادگاري بی‌بی‌سی با فوتبال

  تبديل كردن همه سوژه‌های اجتماعي و فرهنگي به مقوله‌ای سياسي كه در آن اختلاف و شكاف بين سياستمداران و مردم را زياد نشان دهد و حكومت جمهوري اسلامي را اقتدارگرا معرفي كند براي بی‌بی‌سی فارسي مثل خوردن يك ليوان آب است.

  یک سال قبل

  جنگ دنباله‌دار بی‌بی‌سی باحجاب

  این تازه نیست که بی‌بی‌سی فارسی از هر اتفاقی در عرصه‌ی بین‌المللی دستاویزی بسازد برای نبرد با اصول اسلامی به‌خصوص مقوله‌ی حجاب و خاص‌تر از آن حجاب زنان ایرانی.

  یک سال قبل

   چرا بی‌بی‌سی ناراحت از پیام رهبری به ورزشکاران زن است؟

  به بانوان ورزشکاری که نشانه‌ی افتخارآمیز پوشش زن ایرانی را به رخ همگان کشیدند، به بانوی شجاعی که باحجاب کامل در پیشانی کاروان درخشید... سپاسگزاری می‌کنم. قدر شمارا میدانیم." این بخشی از پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی در بازگشت کاروان ورزشکاران ایرانی از المپیک ریو بود که منتشر شد.

  یک سال قبل

  مدال‌آور بانوی ایرانی سوژه‌ی مبارزه بی‌بی‌سی باحجاب

  در گزارشی که اخیراً بی‌بی‌سی فارسی از افتخارآفرینی کیمیا علیزاده در سایتش منتشر کرده است بیش از اینکه یک گزارش باشد یک حمله‌ی تمام‌عیار به حجاب اسلامی است.

  یک سال قبل

  بی‌بی‌سی چه می‌گوید؟ دخالت و دهن‌کجی به بهانه اظهارنظر؟

  بی‌بی‌سی فارسی موضوع برنامه‌ی زنده‌ی خود را " لباس رژه کاروان ورزشی ایران در المپیک ریو، نظرات شما " قرار داده است. موضوعی که ظاهراً قصد دارد در مورد طراحی لباس تبادل‌نظر کند اما ذیل آن به مسائل ظریف دیگری برمی‌خوریم که توجه به آن‌ها نیز خالی از لطف نیست.

  یک سال قبل

  بازتاب قهرمانی کشتی ایران با کتمان ناکامی آمریکا

  شبکه ی فارسی زبان بی بی سی در گزارشی که به مناسبت قهرمانی کشتی آزاد ایران در جام جهانی 2016 آمریکا منتشر کرده است، همزمان با بازتاب قهرمانی کشورمان، به کتمان ناکامی بزرگ ایالات متحده در کشور خود نیز پرداخته است ...

  2 سال قبل

  سکوت بی بی سی در خصوص دلیل محبوبیت محمدعلی کلی

  در پی مرگ محمدعلی کلی، اسطوره ی مسلمان مشت زنی جهان و حضور چشمگیر مردم در مراسم خاک سپاری وی، شبکه ی فارسی زبان بی بی سی با انتشار گزارشی در حالی به بازتاب مراسم تشییع پیکر این اسطوره پرداخته است که در خصوص دلیل اصلی محبوبیت بالای وی سکوت کرده است ...

  2 سال قبل

  بی‌بی‌سی حکومت ایران را به انتقام‌جویی متهم می‌کند

  اخیراً بی‌بی‌سی فارسی در برنامهٔ خبری تحلیلی "شصت دقیقه" به بهانهٔ تغییر نام تیم فوتبال "ابومسلم" برای چندمین بار به جایگاه نمایندهٔ محترم ولی‌فقیه در مشهد توهین کرد.

  2 سال قبل

  او را به "مرگ مربی"دچار کرده‌اند

  پیشکسوت استقلال با انتقاد از هیات مدیره این تیم گفت که عده‌ای در این باشگاه به دنبال نتیجه نگرفتن پرویز مظلومی هستند. او تاکید دارد که مخالفان سرمربی این تیم، مظلومی را به "مرگ مربی" گرفتار کرده‌اند.

  2 سال قبل