ورزش

عكس يادگاري بی‌بی‌سی با فوتبال

عكس يادگاري بی‌بی‌سی با فوتبال

تبديل كردن همه سوژه‌های اجتماعي و فرهنگي به مقوله‌ای سياسي كه در آن اختلاف و شكاف بين سياستمداران و مردم را زياد نشان دهد و حكومت جمهوري اسلامي را اقتدارگرا معرفي كند براي بی‌بی‌سی فارسي مثل خوردن يك ليوان آب است.

  جنگ دنباله‌دار بی‌بی‌سی باحجاب

  این تازه نیست که بی‌بی‌سی فارسی از هر اتفاقی در عرصه‌ی بین‌المللی دستاویزی بسازد برای نبرد با اصول اسلامی به‌خصوص مقوله‌ی حجاب و خاص‌تر از آن حجاب زنان ایرانی.

  7 ماه قبل

   چرا بی‌بی‌سی ناراحت از پیام رهبری به ورزشکاران زن است؟

  به بانوان ورزشکاری که نشانه‌ی افتخارآمیز پوشش زن ایرانی را به رخ همگان کشیدند، به بانوی شجاعی که باحجاب کامل در پیشانی کاروان درخشید... سپاسگزاری می‌کنم. قدر شمارا میدانیم." این بخشی از پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی در بازگشت کاروان ورزشکاران ایرانی از المپیک ریو بود که منتشر شد.

  9 ماه قبل

  مدال‌آور بانوی ایرانی سوژه‌ی مبارزه بی‌بی‌سی باحجاب

  در گزارشی که اخیراً بی‌بی‌سی فارسی از افتخارآفرینی کیمیا علیزاده در سایتش منتشر کرده است بیش از اینکه یک گزارش باشد یک حمله‌ی تمام‌عیار به حجاب اسلامی است.

  9 ماه قبل

  بی‌بی‌سی چه می‌گوید؟ دخالت و دهن‌کجی به بهانه اظهارنظر؟

  بی‌بی‌سی فارسی موضوع برنامه‌ی زنده‌ی خود را " لباس رژه کاروان ورزشی ایران در المپیک ریو، نظرات شما " قرار داده است. موضوعی که ظاهراً قصد دارد در مورد طراحی لباس تبادل‌نظر کند اما ذیل آن به مسائل ظریف دیگری برمی‌خوریم که توجه به آن‌ها نیز خالی از لطف نیست.

  10 ماه قبل

  بازتاب قهرمانی کشتی ایران با کتمان ناکامی آمریکا

  شبکه ی فارسی زبان بی بی سی در گزارشی که به مناسبت قهرمانی کشتی آزاد ایران در جام جهانی 2016 آمریکا منتشر کرده است، همزمان با بازتاب قهرمانی کشورمان، به کتمان ناکامی بزرگ ایالات متحده در کشور خود نیز پرداخته است ...

  11 ماه قبل

  سکوت بی بی سی در خصوص دلیل محبوبیت محمدعلی کلی

  در پی مرگ محمدعلی کلی، اسطوره ی مسلمان مشت زنی جهان و حضور چشمگیر مردم در مراسم خاک سپاری وی، شبکه ی فارسی زبان بی بی سی با انتشار گزارشی در حالی به بازتاب مراسم تشییع پیکر این اسطوره پرداخته است که در خصوص دلیل اصلی محبوبیت بالای وی سکوت کرده است ...

  11 ماه قبل

  بی‌بی‌سی حکومت ایران را به انتقام‌جویی متهم می‌کند

  اخیراً بی‌بی‌سی فارسی در برنامهٔ خبری تحلیلی "شصت دقیقه" به بهانهٔ تغییر نام تیم فوتبال "ابومسلم" برای چندمین بار به جایگاه نمایندهٔ محترم ولی‌فقیه در مشهد توهین کرد.

  11 ماه قبل

  او را به "مرگ مربی"دچار کرده‌اند

  پیشکسوت استقلال با انتقاد از هیات مدیره این تیم گفت که عده‌ای در این باشگاه به دنبال نتیجه نگرفتن پرویز مظلومی هستند. او تاکید دارد که مخالفان سرمربی این تیم، مظلومی را به "مرگ مربی" گرفتار کرده‌اند.

  یک سال قبل

مهمترین خبرها

گزارش شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی از رقص شمشیر مشترک رؤسای دولت آمریکا و حکومت آل سعود، یادآوری شادی آن‌ها پس از قتل‌های مشترک در نقاط مختلف جهان است.

2 روز قبل

گزارش و تحلیل