تلویزیون

  [Titr]

  در اين برنامه يک ساعته خبری، خبرنگاران و کارشناسان به بررسی و مرور مهم ترين رويدادها و خبرهای روز ايران، منطقه و جهان می پردازند.

  [Titr]

  برنامه رادیویی چشم انداز بامدادی، مجله خبری بخش فارسی رادیو بی‌بی‌سی را هر روز از ساعت ۷ تا ۹ صبح به وقت تهران تماشا کنید. این برنامه شامل تازه‌ترین خبرهای روز ایران و جهان، به همراه گزارش، گفت وگو و تحلیل و تفسیر درباره رویدادهای ایران، منطقه و جهان است.

  [Titr]

  نوبت شما، فرصتی برای شماست تا نظرات و دیدگاه هایتان را بیان کنید. نوبت شما، پنجاه دقیقه گپ و گفت وگو میان بینندگان برنامه است و پنج روز هفته پخش می شود.

  [Titr]

  برنامه ای درباره صنعت سینما، یک هفته درمیان با بی بی سی. شروع مجموعه از یکشنبه ۱۱ بهمن، ۳۱ ژانویه.

  [Titr]

  مجله فرهنگی هنری تماشا هر پنجشنبه از شبکه فارسی بی‌بی‌سی پخش می شود. این برنامه شامل گزارش های مختلف از اتفاقات فرهنگی، هنری ایران و جهان است. تازه ترین برنامه تماشا را از اینجا ببینید.

  [Titr]

  برنامه ۳۷ درجه مربوط به اخبار بهداشت و درمان از تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی.

  [Titr]

  مجموعه مطالب مرتبط با برنامه پرگار

  [Titr]

  برنامه ای هفتگی در باره جدیدترین اختراعات و نو آوری‌ها در زمینه کامپیوتر و فناوری اطلاعات، معرفی وبسایت‌های جدید و جالب همراه با بررسی ابزارهای نوین زندگی.

  [Titr]

  برنامه ای هفتگی که هر بار در آن با یک شخصیت سرشناس از کشورهای فارسی زبان و جهان گفت وگو می شود.

  [Titr]

  تحلیل مهم‌ترین رویدادهای سیاسی هفته، مصاحبه با خبرسازان در داخل و خارج از ایران و نگاهی موشکافانه به عملکرد دولتمردان و فعالان سیاسی در منطقه و جهان.

  [Titr]

  تحلیل مهم ترین رویدادهای سیاسی هفته، مصاحبه با خبرسازان در داخل و خارج از ایران و نگاهی موشکافانه به عملکرد دولتمردان و فعالان سیاسی در منطقه و جهان.

  [Titr]

  برنامه های تلویزیون فارسی بی بی سی و زمان پخش آنها

  [Titr]

  برنامه ای هفتگی که در آن آثار مستند سازان ایرانی، افغان و تاجیک به نمایش در می آید و نقد و بررسی می شود. برای تماس با این برنامه به آدرس زیر ایمیل بفرستید: aparat@bbc.co.uk

  [Titr]

  برنامه ای برای مرور مطبوعات و پاسخ به پرسش ها و انتقادهای شما از برنامه های بی بی سی فارسی.

  [Titr]

  برنامه بلور بنفش به معرفی هنرمندان دنیای موسیقی و اجراهای زنده آنها اختصاص دارد. در این مجموعه برنامه‌ها در گفتگو با هنرمندان با موسیقی و فرهنگ مردم آشنا می‌شویم و سبک‌های مختلف موسیقی را معرفی می‌کنیم.

  [Titr]

  برنامه ای هفتگی شامل مجموعه ای از بهترین گزارش های تهیه شده توسط خبرنگاران بی بی سی.

  [Titr]

  در این صفحه آگهی ها و اطلاعات مربوط به فیلم ها و سریال های خارجی تلویزیون بی بی سی را می بینید.

  [Titr]

  برنامه‌های تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی را می‌توانید از طریق این فرکانس‌ها ببینید


مهمترین خبرها

یک رسانه آمریکایی فعالیت گروهی از کاربران در «توئیتر» که پیام‌هایی در حمایت از لفاظی‌های دولت آمریکا علیه ایران و یا براندازی نظام ایران مطرح می‌کنند را «مشکوک» خوانده است.

27 روز قبل