جهان

قتل عام به بهانه زخمی شدن چند سرباز!

قتل عام به بهانه زخمی شدن چند سرباز!

شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی از تجاوزات گسترده اسرائیل به نوار عزه به بهانه زخمی شدن چند سرباز صهیونیستی خبر داد.

  اعتراف به بحران انسانی در آمریکا

  بی‌بی‌سی با پرداختن به کشتار مسلحانه یک دبیرستان در آمریکا، بار دیگر بر بحرانی انسانی در این کشور اذعان نمود.

  4 روز قبل

  اخبار مهم بی‌بی‌سی: طلاق دو بازیگر هالیوودی

  بی‌بی‌سی در یکی از اخبار مهم خود به بررسی جدایی یک زوج بازیگر هالیوودی پرداخته است.

  4 روز قبل

  تداوم شکست‌های داخلی ترامپ در آمریکا

  شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی در گزارشی از شکستی دیگر برای دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در موضوعات داخلی این کشور پرده برداشت.

  4 روز قبل

  وقتی بی‌بی‌سی ایران را بزرگترین حامی دولتی تروریسم می خواند

  بیش از 4 سال از تجاوز جنگنده های رژیم صهیونیستی به سوریه می گذرد. در واقع فرو رفتن سوریه در بحران داخلی و نبرد با تروریست های مورد حمایت ائتلاف عربی-غربی -عبری باعث شده است تا رژیم صهیونیستی از این فرصت در جهت تجاوز به مرزهای سوریه استفاده کند.بیش از 4 سال از تجاوز جنگنده های رژیم صهیونیستی به سوریه می گذرد. در واقع فرو رفتن سوریه در بحران داخلی و نبرد با تروریست های مورد حمایت ائتلاف عربی-غربی -عبری باعث شده است تا رژیم صهیونیستی از این فرصت در جهت تجاوز به مرزهای سوریه استفاده کند.

  5 روز قبل

  نگرانی بی‌بی‌سی برای فیلم‌های جعلی پورن؟!

  شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی در گزارشی از نگرانی‌ها برای انتشار فیلم‌های جعلی پورن، با استفاده از یک نرم افزار خبر داد.

  8 روز قبل

  وقاحت از جنس اسرائیل!

  پس از این که جنگنده اسرائیلی در حین تجاوز به سوریه سرنگون گردید، شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی در گزارشی از تهدید ایران و سوریه توسط نخست وزیر رژیم اشغالگر صهیونیستی خبر می‌دهد.

  8 روز قبل

  وارونه نمایی واقعیت ها و سانسور

  با مطرح شدن پدیده ای به نام داعش از سال 2014 به این سو رسانه های غربی مانند بی‌بی‌سی فارسی به علت ماهیت وابسته خود به دولت انگلستان و پیروی از سیاست قدیمی و استعماری تفرقه بینداز حکومت کن لندن ضمن حمایت رسانه ای از گروه های ترویستی مانند داعش، شکل گیری این گروه ها را محصول شرایط داخلی جوامع اسلامی دانستند.

  13 روز قبل

  حمله بی‌بی‌سی فارسی به حجاب: کوبیدن بر طبل توخالی

  از آنجایی که بی‌بی‌سی فارسی رسانه سلطنتی بریتانیا است و به دنبال ترویج فرهنگ غربی و استعماری است، با هر گونه فرهنگی اصیل ایرانی و اسلامی سر ستیز و عناد دارد.

  14 روز قبل

  تناقض های آشکار مهرداد درویش پور در بی‌بی‌سی فارسی

  مهرداد درویش پور که وب سایت بی‌بی‌سی فارسی از او تحت عنوان به اصطلاح جامعه شناس یاد کرده است در یادداشتی با عنوان «دختران 'خیابان انقلاب'، نماد 'انقلاب زنانه' در ایران» در وب سایت بی‌بی‌سی فارسی به زعم خود سعی کرده حجاب و حجاب اجبرای را زیر سوال ببرد!

  14 روز قبل

  بازی با کلمات برای حمایت از منافقین توسط نیکی محجوب

  نیکی محجوب کارمند بی‌بی‌سی فارسی در یادداشتی با عنوان « 'مادران خاوران' کیستند و چه می‌خواهند؟ » در وب سایت بی‌بی‌سی فارسی به موضوع اعدام منافقین در سال 1367 پرداخته است و بدون هرگونه اشاره ای به جرایم و جنایات منافقین و عملکرد آنها، به مسائل خانواده این افراد پرداخته است.

  14 روز قبل

  علی¬رغم سانسور بی بی سی وکیل زن یمنی از دادگاه انگلستان رسما خواستار بازداشت ولیعهد سعودی شد

  ام کلثوم باعلوی وکیل زن انگلیسی-یمنی الاصل با ارائه پرونده ای کامل به دادستان انگلستان، خواستار بازداشت "محمد بن سلمان" ولیعهد عربستان" در صورت ورود به انگلستان شده است.

  19 روز قبل

  ۱۴ میلیون فقیر در بریتانیا زندگی می‌کنند، یعنی بیش از ۲۱% از کل جمعیت

  یک پژوهش جدید نشان می‌دهد طی دو سال اخیر بخش‌های کمتربرخوردار بریتانیا تا ۱۰ واحد بر نرخ فقر کودکان‌شان افزوده شده است، بخش‌هایی که در شهرهای معروف لندن و بیرمنگام قرار دارند

  19 روز قبل

  حمله بی بی سی فارسی به گزارش آکسفام در خصوص رشد نابرابری در جهان

  چندی قبل موسسه آکسفام در گزارشی اعلان کرده است که شکاف میان ابرثروتمندان و باقی جهان سال گذشته افزایش یافت و اقلیتی کوچک همچنان صاحب بخش اعظم ثروت جهان است.

  22 روز قبل

مهمترین خبرها

شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی در شرایطی از یک رستوران ایرانی در هند گزارشی مفصل منتشر کرده که سال‌هاست هیچ اشاره‌ای به اثرگذاری ایرانیان در نقاط مختلف دنیا نداشته و ندارد.

21 ساعت قبل

گزارش و تحلیل