1085

بی‌بی‌سی به دنبال ترویج بیش از پیش فساد و فحشا

5 سال قبل

هم رسانی

   بی‌بی‌سی به دنبال ترویج بیش از پیش فساد و فحشا

به تازگی بی‌بی‌سی فارسی در سایت خود گزارشی در مورد شروع به کار یک مجله ی فاسد و مبتذل منتشر کرده است.
بی‌بی‌سی در مورد این نشریه می نویسد:
"این نشریه اعلام کرد انتشار تصاویر برهنه را که سال گذشته متوقف کرده بود دوباره از سر می‌گیرد. مدیر عامل جدید این نشریه تصمیم سال گذشته را "کاملا اشتباه" خواند و خبر داد تصاویر برهنه دوباره به این نشریه باز می‌گردند و این خبر را در توییتر اعلام کرد: "امروز ما به هویت خود برمی گردیم و همانی می‌شویم که بودیم".
این بی پروایی بی بی سی در ترویج برهنگی و گسترش مطالب مرتبط با آن در سایت فارسی بی‌بی‌سی به روشنی حاکی از آن است که این رسانه ی بی شرم و مغرض انگلیسی قصد دارد تا قوانین دینی و مذهبی و عفاف زنان جوامع مخاطب را به کلی نقض کرده و زیر سوال ببرد و این بی حیایی های اجتماعی را چه در قالب فیلم چه در قالب یک نشریه و یا حتی یک رفتار اجتماعی، کاملا توجیه شده و منطقی جلوه دهد.
کمی بعد شاهد این خواهیم بود که بی‌بی‌سی سعی می کند مصادیق مورد نظرش را در جوامع اسلامی بسازد و از ساخته ی دست خود عکس و فیلم منتشر کند . درست همانگونه که در ضمیمه ی این گزارش مبتذل بی‌بی‌سی همین کار را کرده است و نامی از کشورهای اسلامی برده است که افرادی با این طرز فکر که برهنگی چیز خاصی نیست زندگی می کنند.
اما هنوز مخاطبانی هستند که حساب اسلام را از مسلمان جدا کنند و هر چیز بی ربطی را اسلام نخوانند و هر فرد بی قیدی را مسلمان تلقی نکنند.
بی‌بی‌سی در ادامه می نویسد:
"این نشریه هنوز باید راهی پیدا کند تا برای مخاطبان جوان جذاب باشد، به خصوص در عصر دیجیتال که برهنگی در همه جا یافت می‌شود."
تشویق رسانه ها به بی قیدی و بی بند و باری اخلاقی عموما در تمام گزارش های فرهنگی بی‌بی‌سی به چشم می خورد چرا که این رسانه ها هستند که می توانند یک جامعه ی سالم را به نابودی بکشانند یا با آموزش های صحیح مایه ی رشد و ترقی جوامع عقب مانده شوند. که البته بی‌بی‌سی همیشه گزینه ی اول را برای جوامع اسلامی انتخاب می کند. مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل