1573

توصیه‌های یک خائن برای ایرانیان!

4 سال قبل

هم رسانی

   شیرین عبادی، فعال ضد ایرانی حوزه حقوق بشر

شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی در گزارشی به توصیه‌های یک خائن برای ادامه اغتشاش و آشوب در ایران پرداخته است.

به گزارش بی‌بی‌سی پرشین؛

 

شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی در گزارشی که به تازگی در مورد تحولات داخلی ایران منتشر کرده است، از توصیه‌های "شیرین عبادی" برای مردم ایران به منظور ادامه آشوب و اغتشاش خیابانی در کشورمان خبر داده است.

بی‌بی‌سی فارسی در این گزارش با تأکید بر توصیه این خائن، نوشته است: «شیرین عبادی، حقوقدان و برنده جایزه نوبل صلح، از معترضان در ایران خواسته است که به اعتراضاتشان ادامه دهند. او از نیروهای نظامی ایران نیز خواسته که در سرکوب معترضان شرکت نکنند.

خانم عبادی، در مصاحبه با خبرگزاری رویترز گفته است: "مبارزات مدنی به صورت مسالمت‌آمیز باید ادامه پیدا کند تا حکومت حرف مردم را بشنود. مردم نباید پول آب و برق و گاز و تلفن و عوارض شهرداری و مالیات بدهند. اگر کسی پولی در بانک دارد آن را از بانک بیرون بکشد."

او همچنین گفت: "از نیروی انتظامی و سپاه دعوت می‌کنم اسلحه را زمین بگذارید و برادرکشی نکنید. وقتی شرایط برای همه بهتر باشد، خود شما هم سود خواهید برد."

در هشتمین روز اعتراضات در ایران، گزارش‌هایی از جو امنیتی منتشر شده است و برخی فعالان سیاسی از برگزاری تجمعات شبانه در چند شهر خبر می‌دهند.»

اما آیا یک خائن که بارها و بارها از پشت به وطن و هموطنانش خنجر زده است، می‌تواند در جایگاهی قرار بگیرد که برای آینده یک سرزمین و مردمانش نصیحت و توصیه مطرح کند؟!

آن چه که در این بین شفاف و غیر قابل انکار است، سابقه مملو از خیانت "شیرین عبادی" است که از وی چهره‌ای محبوب در نزد دشمنان غربی، عربی و صهیونیستی جمهوری اسلامی ایران و چهره‌ای منفور در نزد مردم کشورمان ساخته است.

این که فردی با این سابقه درخشان در جرم و خیانت، مردم را به اغتشاش و آشوب خیابانی فرا می‌خواند و از یک دسته اقلیت آشوب‌گر دفاع می‌کند، می‌تواند کاملاً اثری خلاف آن چیزی را بر ذهن مردم ایران داشته باشد که "عبادی" و دوستانش تصور می‌کنند.

حمایت یک خائن از یک جریان یا حرکت، نه تنها ارزش و اهمیت آن را در نزد مردم ایران بالا نمی‌برد، بلکه اشتباه محض بودن آن را اثبات می‌کند و باعث می‌شود اگر کسی در نادرستی این جریان و رفتار تردیدی داشته است، به یقین برسد.

به راستی معنای حقوق بشر با آن چه ما تصور می‌کنیم که حق زندگی و آزادی و آرامش و ... انسان‌هاست، تفاوت کرده یا "شیرین عبادی" همیشه مدعی و همراهانش معنای حقوق بشر را نمی‌دانند؟!

کدام رفتار آشوب گران در این چند روز به حفظ و دفاع از حقوق بشر شبیه بوده است که این گونه نگرانی وطن فروشان غرب گرا را به دنبال داشته است؟!

آیا آسیب رساندن به اموال عمومی و وسایل نقلیه و محل کسب و کار مردم دفاع از حقوق بشر است یا قتل نوجوان 13 ساله به دلیل احقاق حق انسانی است؟!

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل