1609

بی‌بی‌سی در خصوص نامه آقای کروبی چه سیاستی را در پیش گرفته؟

4 سال قبل

هم رسانی

   بی‌بی‌سی در خصوص نامه آقای کروبی چه سیاستی را در پیش گرفته؟

اخیرا با انتشار نامه‌ هتاکانه و سراسر افتراء کروبی خطاب به رهبر انقلاب، به نظر می‌رسد، در آستانه دهه فجر، دور جدیدی از التهاب و فتنه آفرینی برای اعمال فشار خارجی به کشور در دستور کار قرار گرفته است. از طرف دیگر، در شرایطی که مقدمات رفع حصر ایشان در حال طی شدن بود؛
انتشار این نامه، ناظر بر نیازمندی فتنه‌گران و جریان ضدانقلاب به حفظ سوژه تبلیغی علیه نظام است. باید بین انتشار این نامه و زیاده خواهی‌های غربی‌ها از ایران، رابطه معناداری را جستجو کرد.

در همین حال، به نظر نامه سراسر از حقد و کینه شخصی، پر از تهمت و دروغ کروبی پیام روشنی به طرفداران رفع حصر و اراده نظام در شروع پله کانی آن و خاتمی دارد. نویسندگان نامه حصر را واحد تولیدی سرمایه اجتماعی بیشتر از 300 هزار رای میدانند و رفع حصر را گم شدن تلقی میکنند.

پس از انتشار این نامه استارت برنامه های تخریبی علیه نظام از سوی رسانه انگلیسی بی‌بی‌سی زده شد این در حالی است که این شبکه در ماه های گذشته به شدت به دنبال ایجاد فضایی برای برداشته شدن حصر آقایان کروبی و موسوی بوده است.

اما به نظر و پس از انتشار نامه مهدی کروبی این شبکه سیاستی دیگر را دنبال می کند و آن چیزی نیست جز ایجاد فضایی برای ادامه حصر این افراد می باشد. بی‌بی‌سی با پوشش گسترده این نامه به دنبال این است تا از ادامه حصر این افراد به عنوان یک چماق علیه نظام استفاده بکند. 

سیاست دیگری که ای شبکه دنبال می کند ایجاد شکاف و انشقاق سیاسی در بین اصلاح‌ طلبان است تا بدین وسیله آنها یا علیه کروبی موضع بگیرند و یا در جبهه وی و علیه رهبری نظام موضع گیری نمایند. هدفی که ده سال، این شبکه به دنبال پیاده سازی آن بوده است.

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل