1963

خشم بی‌بی‌سی از حمله موشکی سپاه پاسداران به مقر تروریست‌ها

4 سال قبل

هم رسانی

   سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

حمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر فرماندهی حزب دمکرات کردستان، با واکنش بی‌بی‌سی همراه بود.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای با تشریح عملیات موشکی روز شنبه علیه محل استقرار و جلسه سران یکی از گروهک‌های تروریستی، تاکید کرده است: فرزندان ملت ایران در سپاه و سایر نیروهای مسلح و نهادهای اطلاعاتی و امنیتی، مصمم به صیانت از مرزهای ایران اسلامی بوده و تکرار شرارت از سوی تروریست‌های اجیر شده دشمنان، با پاسخ‌های سخت و کوبنده‌تری مواجه خواهد شد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: "در پی شرارت‌های ماه‌های اخیر گروهک‌های تروریستی وابسته به استکبار جهانی از اقلیم کردستان علیه مناطق مرزی جمهوری اسلامی ایران، که با اعزام تیم‌های متعدد تروریستی، ایجاد ناامنی و ارتکاب اعمال خرابکارانه و سلب امنیت و آرامش مردم غیور استان‌های آذربایجان غربی، کردستان و کرمانشاه را دنبال می‌کردند و با هوشمندی و آمادگی رزمندگان نیروی زمینی سپاه از جمله در عملیات‌های هفته‌های گذشته در مناطق مرزی مریوان و کامیاران ضربات مهلکی را دریافت کرده بودند، تنبیه و برخورد با متجاوزین در دستور کار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار گرفت."

در پی حمله موشکی روز شنبه سپاه به محل استقرار و جلسه سران یکی از گروهک‌های تروریستی، بسیاری از شبکه‌های غربی از جمله بی‌بی‌سی فارسی به صورت آشکار به حمایت از این تروریست‌ها پرداختند. بی‌بی‌سی فارسی در حالی که به شدت از این حمله خشمگین بود در گزارش خود تلاش کرد مقر نظامی حزب دموکرات کردستان را یک منطقه عمومی جلوه دهد که محل تردد خاناده ها می‌باشد. این در حالی است که مقر آن‌ها که به قلعه دموکرات معروف است کاملاً یک منطقه نظامی بوده. بی بی سی همچنین در این گزارش بدون کوچکترین اشاره به جنایت‌های این گروه تروریستی صرفاً سعی کرد به شدت این حمله بپردازد.

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل