1030

صحبت های نتایاهو؛ نظرات شما

6 سال قبل

هم رسانی

   نتانیاهو

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم اشغالگر اسرائیل، در پیامی ویدئویی گفته است که این رژیم بین "حکومت" ایران و "مردم" این کشور تفاوت قائل است و خود را دوست مردم ایران می‌داند نه دشمن آن‌ها. شما چقدر به دوستی شخصی مانند نتایاهو خوشبین هستید؟
نتانیاهو با بیان اتهاماتی درباره سانسور، نقض حقوق بشر و عدم آزادی در ایران گفته است که حکومت ایران با شعار نابودی اسرائیل به دنبال "نهادینه کردن خصومت" است.
به نظر شما از نظر سیاسی چه اهدافی پشت این جملات قرار دارد؟ آیا به دوستی با صهیونیست ها خوشبین هستید؟
پس از انتشار پیام نتانیاهو اولین انتقاداتی که به وی وارد شد، " عدم رفتار انسان دوستانه توسط صهیونیستها " بود و تمام حرف های نخست وزیر رژیم اشغالگر صرفا یک رفتار ظاهری و سطحی قلمداد شد؛ آن چه بدیهی به نظر می رسد، شخص و عقیده ای که نبست به مردم بی گناه یک کشور مانند فلسطین هیچ ترحمی ندارد، صرفا از این جملات به دنبال استفاده ی ابزاری بوده. تلویزیون بی بی سی فارسی نیز به انتشار صحبت های نتانیاهو پرداخته و در مورد صحت و عقیده ی واقعی بنیامین نتانیاهو تشکیک کرده است.

به نظر شما چقدر صحبت های شخصی مانند نخست وزیر رژیم صهیونیستی می تواند صادقانه باشد؟ آیا مقوله ی رفتار صهیونیست ها با فلسطینیان را جدا از رابطه ی آن ها با سایر مسلمانان مانند مردم ایران می دانید؟

از طرفی در ایران و در سال های پس از انقلاب اسلامی، ترور برخی شخصیت های محبوب و مردمی همانطور که در خبرها و رسانه ها افشا شده، عمدتا به طور مستقیم با غیر مستقیم نام رژیم صهیونیستی در صدر عوامل عملیات تروریستی قرار داشته است. حتی پیش از انقلاب نیز نیروهای ساواک توسط عوامل صهیونیستی آموزش دیده و بارها مردم را شکنجه کرده اند.

به نظر شما با توجه به سابقه ی این رژیم امکان دوستی واقعی بین صهیونیست ها و مسلمانان وجود دارد؟

شما می توانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق همین صفحه با دیگران به اشتراک بگذارید.

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل