1081

بی‌بی‌سی نگران کاندیدای جبهه مردمی انقلاب اسلامی

5 سال قبل

هم رسانی

   بی‌بی‌سی نگران کاندیدای جبهه مردمی انقلاب اسلامی

با نزدیک شدن به فضای انتخابات بی‌بی‌سی فارسی به عنوان یکی از رسانه های ضد انقلاب روز به روز تلاشش را در جهت تاثیرگذاری برفضای انتخابات و سوءاستفاده از این فضا به کار می بندد.
در همین زمینه اخیرا بی‌بی‌سی فارسی در برنامه صفحه 2 خود به بررسی کاندیدای اصول گرایان و نگرانی خود را از این چراغ خاموش بودن جریان اصول گرایی به وضوح در برنامه خود نشان داد.
مجری برنامه صفحه 2 در طول برنامه چندین بار این سئوال را از کارشناسان برنامه پرسید که «که بالاخره نامزد اصول گرایان چه کسی خواهد بود؟» که هیچ کدام از کارشناسان هم جواب دقیقی به آن ندادند. بی‌بی‌سی بار دیگر در این برنامه برای چندمین بار به آقای احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان به دلیل انتشار اطلاعیه عدم حمایت از جریان، گروه و شخص خاصی در انتخابات مورد سرزنش قرار گرفت و کاملا مشخص است که بی‌بی‌سی به دلیل اینکه کاملا ایشان خود را از فضای انتخابات جدا کرده و دیگر این شبکه توان دوقطبی کردن جامعه و در نتیجه بهره برداری های خود را ندارد نگران است به همین دلیل این اقدام آقای احمدی نژاد را صرفا خودنمایی سیاسی نامید.
بی‌بی‌سی از طرفی نگرانی خود را از ریزش آرای آقای روحانی و اصلاح طلبان به وضوح نشان می دهد. اما سعی می کند بگوید که صرفا شعارهای آقای روحانی برای مردم امید بخش است و همین مساله برای او رای می آورد. بی‌بی‌سی همینطور عدم دو قطبی شدن جامعه را و حساس نبودن این انتخابات را دلیل دیگری برای احتمال ریزش آرا آقای روحانی میداند.
آنچه از این برنامه و برخی برنامه های دیگر بی‌بی‌سی مشخص است این می باشد که بی بی سی به شدت نگران کاندیدای جبهه مردمی انقلاب اسلامی می باشد که تقریبا اکثر جریانات اصول گرایی در این دوره خود را ذیل این جبهه تعریف کرده اند. نگرانی بی‌بی‌سی از آنجایی بیشتر می شود که نمی داند 3 ماه به انتخابات مانده به چه شخصی در جریان اصول گرایی باید حمله کند. مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل