1190

دلسوزی بی‌بی‌سی برای همجنسبازان مظلوم!

5 سال قبل

هم رسانی

   دفاع بی بی سی از همجنسگرایی

شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی در گزارشی تصویری از ظلم مسلمانان به همجنسبازان در نقاط مختلف دنیا از جمله جمهوری چچن خبر داده است.

به گزارش بی‌بی‌سی پرشین؛

 

شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی در شرایطی که همواره یکی از حامیان جدی همجنسگرایی در بین رسانه‌های غربی بوده و در سال‌های اخیر تلاش بسیاری را برای گسترش این فساد در سراسر جهان و رسمی ساختنش انجام داده است، این بار نیز با انتشار گزارشی تصویری، به دلسوزی برای این قشر فاسد پرداخته و از ظلم بالای مسلمانان در نقاط مختلف دنیا بر همجنسگرایان، به ویژه در جمهوری چچن خبر داده است.

بی‌بی‌سی فارسی در توضیح این گزارش خود با این تیتر که «همجنسگرایان چچن قربانی 'شکنجه و آدم‌ربایی'»، این گونه نوشته است: «در جامعه محافظه کار چچن با اکثریت مسلمان، همجنسگرایان با خطرات زیادی روبرو می‌شوند. فعالان حقوق همجنسگرایان از شکنجه، آدم ربایی، زندان و حتی مرگ این افراد گزارش می‌دهند. اما رئیس این جمهوری خودمختار روسیه، گزارش را تهمت و تحریف واقعیت خوانده است. سارا رینزفورد، خبرنگار بی بی سی در مسکو به یکی از خانه‌های امن رفته و با عده ای از این افراد گفت وگو کرده.»

اما همجنسگرایان نه تنها در هیچ جای دنیا مظلوم نیستند، بلکه با توجه به حمایت‌های اشکار برخی دولت‌ها به سرچشمه‌هایی برای فساد تبدیل شده که فساد اخلاقی، جنسی، اعتقادی و حتی انسانی را در نقاط مختلف جهان گسترش می‌دهند و همین امر نیز باعث شده است که نه فقط مسلمانان، بلکه سایر معتقدین به ادیان الهی حقیقی نیز با این نوع گرایش‌ها مخالفت جدی داشته باشند.

در آئین یهود، در مذهب ارتدکس رابطه جنسی بین دو همجنس غیر قابل قبول است.

اکثر مکاتب در مسیحیت نیز همجنگرایی را گناهی بزرگ می‌دانند و کلیساها در قرون وسطی مواضعی سرسختانه از خود در برابر همجنس‌گرایی نشان می‌دادند و مجازات همجنس‌گرایی در آن دوران مرگ بوده است.

در اسلام نیز دلیل مخالفت با همجنسگرایی تضاد این رفتار با طبیعت انسانی است که نه تنها فسادهای اخلاقی و جنسی و مشکلات جسمی بسیاری را گسترش می‌دهد، بلکه جامعه را به نابودی می‌کشاند.

امام رضا (ع)، در همین رابطه و در خصوص دلیل مخالفت اسلام با همجنسگرایی، می‌فرماید: «فلسفه تحریم مردان بر مردان و زنان بر زنان این است که این امر بر خلاف طبیعتی است که خداوند برای زن و مرد قرار داده و به خاطر این است که اگر مردان و زنان همجنس گرا شوند، نسل بشر قطع می‌گردد، و تدبیر زندگی اجتماعی به فساد می‌گراید، و دنیا به ویرانی می‌کشد.»

علاوه بر موارد اعتقادی و دینی، در حوزه سلامت جسمی نیز همجنسگرایی عامل اصلی بسیاری از مشکلات است که جامعه را به خطر می‌اندازد.

آژانس حفاظت از بهداشت بریتانیا (HPA) در گزارشی به همین واقعیت اشاره کرده و از میان تعداد بالای بیماری که همجنسگرایی عامل گسترش آن شناخته می‌شود، تنها به ایدز پرداخته و تأکید کرده است "یماری ایدز از سال ۲۰۰۷ در مردان همجنس‌گرا نسبت به مردان دگرجنس‌گرا به شدت رو به افزایش است و نزدیک به نیمی از ۶ هزار ۲۸۰ نفری که در سال ۲۰۱۲ در آنان ابتلا به اچ‌آی‌وی تشخیص داده شد، مردان همجنس‌گرا بودند و طبق آمارها از هر ۲۰ مرد همجنس‌گرا، یک نفر اچ‌آی‌وی مثبت است."

بگذریم از علاقه بالای بی‌بی‌سی به همجنسگرایی که در کارکنانش نمود عینی دارد.

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل