1223

بی‌بی‌سی و نفوذ فتنه به انتخابات (2)

5 سال قبل

هم رسانی

   میرحسین موسوی و زهرا رهنورد، سران جنبش فتنه گر سبز در سال 1388

شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی با انتشار گزارشی دیگر این بار با پرداختن به حمایت میرحسین موسوی، دیگر رهبر فتنه سال 1388 از نامزد دولتی انتخابات ریاست جمهوری ایران، از تلاش فتنه برای نفوذ به انتخابات پرده برداشت.

به گزارش بی‌بی‌سی پرشین؛

 

شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی پس از آن که از حمایت مهدی کروبی از نامزد دولتی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری ایران خبر داد، این بار نیز با انتشار گزارشی، پرده از حمایت میرحسین موسوی، دیگر رهبر فتنه سال 1388 از این نامزد برداشت تا به نوعی باز هم تلاش جریان فتنه برای نفوذ به انتخابات را نشان دهد.

بی‌بی‌سی فارسی در این گزارش که با تیتر «میرحسین موسوی و زهرا رهنورد به حسن روحانی 'رأی می‌دهند'» منتشر کرده است، این گونه نوشته است: «وبسایت کلمه، از سایت‌های نزدیک به میرحسین موسوی، به نقل از فرزندان آقای موسوی و زهرا رهنورد گزارش کرده است که این دو رهبر جنبش اعتراضی سال ۸۸، در انتخابات ریاست‌جمهوری پیش رو به حسن روحانی رأی خواهند داد.

کلمه نوشته است که این دو نفر برای آن که بتوانند در هر دو انتخابات ریاست‌جمهوری و شورای شهر شرکت کنند، خواستار انتقال یک صندوق سیار به محل نگهداری خود شده‌اند.

بنا بر این گزارش، آقای موسوی گفته است که تبلیغات صداوسیما "مسجل کرد" که باید به آقای روحانی رأی داد.

میرحسین موسوی و زهرا رهنورد برای بیش از شش سال است که در حصر خانگی به سر می‌برند.

پیش از این، مهدی کروبی، دیگر رهبر جنبش اعتراضی انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۸۸ هم حمایت خود را از حسن روحانی اعلام کرده بود.

آقای کروبی نیز برای بیش از شش سال در حصر بوده است.»

اما همانطور که در شماره پیشین همین گزارش و در خصوص اعلام حمایت مهدی کروبی دیگر رهبر جریان فتنه سال 1388 از این نامزد بیان شد، باید به این موضوع اشاره کرد که بی بی سی با بازتاب این خبر و رهبران جریان فتنه با طرح این حمایت به دنبال چه اهدافی حرکت می‌کنند؟!

آیا با توجه به سابقه ای که این گونه افراد در رفتارهای سیاسی خود، بخصوص در عرصه نامزدی برای انتخابات ریاست جمهوری در دوره دهم که در سال 1388 به شکست سنگینشان ختم شد، آن‌ها در جایگاهی هستند که از یک نامزد خاص حمایت کنند؟!

آیا حمایت گروهی که خود بازنده‌های بزرگ در حوزه‌های مختلف هستند، می‌تواند زمینه ساز پیروزی شخصی دیگر باشد؟!

میرحسین موسوی و مهدی کروبی، زهرا رهنورد و دیگر افراد این طیف نه تنها در عرصه انتخابات ریاست جمهوری در دوره دهم بازنده بی چون و چرای رقابت بودند، بلکه در عرصه قانون مداری، در حوزه اخلاق، در دنیای سیاست و حتی در عرصه وطن دوستی بازنده‌هایی بزرگ هستند.

آثار خیانت‌های آن‌ها سال‌ها توسط تک تک مردم ایران لمس شد و این باعث شد تا خود مردم در نهم دی ماه 1388 شکست آن‌ها را تکمیل کنند و هر سال نیز در این تاریخ بر این شکست مُهر تأیید بزنند؛ هر چند خیانت‌های آن‌ها باز هم دنباله داشت و آثارش هم تا سال‌ها پاک نشده بود.

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل