1253

بی‌بی‌سی از کدام اهداف تروریست سخن به میان می آورد؟

5 سال قبل

هم رسانی

   بی‌بی‌سی از کدام اهداف تروریست سخن به میان می آورد؟

پس از حادثه تروریستی روز چهارشنبه تهران که نتیجه آن شهادت و مجروح شدن نزدیک به شصت نفر از مردم عادی و بی پناهی شد که برای انجام امورات اداری خود در مجلس شورای اسلامی حاضر شده بودند بی‌بی‌سی فارسی در گزارشات خود اهداف تروریست ها را در این عملیات موفقیت آمیز عنوان کرد.
سوالی که احتمالا برای هر بیننده پیش خواهد آمد این است که کدام اهداف تروریست ها در این عملیات موفقیت آمیز بوده است؟ و آیا اساسا بی‌بی‌سی از این اهداف اطلاع قبلی داشته که آن را موفقیت آمیز می داند؟

بی‌بی‌سی البته در این موارد مسبوق به سابقه است. احتمالا از یاد مخاطبین این شبکه نرفته است زمانی را که عبدالمالک ریگی دست به ترورهای وحشتناک و نا امن کردن منطقه سیستان می زد و دستش به خون ده ها نفر از مردم این کشور آلوده بود این شبکه برای او تریبون تهیه می کرد و تمام قد از وی حمایت به عمل می آورد. و یا همین بحثی که بی‌بی‌سی مدت ها است در حمایت از منافقین به راه انداخته است. منافقینی را که دستشان به خون نزدیک به 17 هزار نفر از مردم کوچه و بازار این کشور آلوده است در چشم مخاطب خود مظلوم جلوه داده و به قول رهبری جای شهید و جلاد را عوض می کنند. البته از این شبکه انتظاری جز این نیست که جای حقایق را عوض کند و آن چیزی را به مخاطب خود تحویل دهد که هماهنگ شده با سیاست های این شبکه و دولت مردان انگلیس باشد. با یک مراجعه ساده به آرشیو این شبکه در این سال ها متوجه می شویم که بی‌بی‌سی حتی یک مطلب در بیان مظلومیت افرادی که توسط منافقین به شهادت رسیده اند ندارد اما شاید ده ها مطلب در حمایت از تروریست های بدتر از داعش دارد.

هر چند بی‌بی‌سی ادعای این را دارد که تروریست ها به اهداف خود رسیدند اما به نظر بیش از آنکه آن ها به اهداف خود رسیده باشند این مردم ایران هستند که به این نتیجه رسیده اند که حضور نیروهای نظامی ایران در سوریه و عراق امری واجب و عقلانی بوده است. مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل