1259

شایعاتی پر از ناامیدی برای زنان ایران

5 سال قبل

هم رسانی

   شایعاتی پر از ناامیدی برای زنان ایران

به تازگی بی‌بی‌سی فارسی مطلبی در مورد زنان مبتلا به ایدز در ایران منتشر کرده است. بی‌بی‌سی در این مطلب با تکیه بر آماری که منابع مشخصی ندارند و قابل توثیق نیستند سعی دارد که وضعیت سلامت زنان ایرانی را کاملا در سطح پایین جلوه دهد و همچنین به فرهنگ و سبک زندگی زنان مسلمان ایرانی توهین کند.
بی‌بی‌سی مبتنی بر منابع نامعتبر خود ادعا دارد زنان و دختران ایرانی با جهالت و عدم آگاهی خود از همسرانشان این بیماری را می گیرند و در نتیجه ی ازدواج و تشکیل خانواده دچار این بیماری شده اند.
اینکه بی‌بی‌سی هدفش نشانه رفتن خانواده است شکی نیست. چرا که همیشه رسانه ی انگلیس حامی به قول خودشان اینترسکشوال ها و هرگونه ی آزاد تمایل های جنسیتی است به جز افرادی که متمایل به ارضای صحیح نیاز جنسی و تشکیل بنیاد مقدس خانواده باشند. برای گرده آخر همیشه بی‌بی‌سی فارسی از ادبیاتی توهین آمیز و تحقیر کننده استفاده کرده است و تمایل به ازدواج را نشات گرفته از افکار سنتی و عقب مانده ی افراد مسلمان می داند.
بی‌بی‌سی در این مطلب نیز کوشیده است تا به مخاطب خود بقبولاند که ازدواج زنان در ایران برای آنان خطراتی در بر داشته است و بیشتر زنان در نتیجه ی ازدواجشان دچار این بیماری شده اند.
به راستی چرا بی‌بی‌سی به روابط نامشروع و گونه های دیگر انتقال این بیماری مانند اعتیاد و اتفاقات تصادفی اشاره نمی کند؟ چرا تنها بر روی ازدواج دست می گذارد؟
مگر در کشورهای اروپایی و آمریکایی معضل فرزند نامشروع و روابط آزاد نوجوانان در مدارس و جنایاتی مانند کودک آزاری و تجاوز به افسران پلیس زن بیداد نمی کند؟
پس چرا بی‌بی‌سی از این آمار ها سخنی به میان نمی آورد؟ چرا از پایمال شدن حقوق زنان در غرب و خطراتی که جسم و روح زنان اروپایی را همواره می آزارد هیچ گونه حرفی و سخنی گفته نمی شود؟
این بدین معناست که این رسانه همواره به دنبال تخریب و تحقیر جایگاه حقوق زن و حقوق بشر در ایران است برای آنکه وضعیت اجتماعی و سلامت زنان را در انظار جهانیان سطح پایین و وخیم جلوه دهد. مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل