1279

حمایت وقیحانه بی‌بی‌سی از هم جنس بازان

5 سال قبل

هم رسانی

   به تازگی بی‌بی‌سی خبری از یک نخست وزیر زن منتشر کرده است که هم جنس باز است.

به تازگی بی‌بی‌سی خبری از یک نخست وزیر زن منتشر کرده است که هم جنس باز است. آنچه مخاطب از خود می پرسد این است که هدف بی‌بی‌سی از بلد کردن این شخصیت زن چیست و چرا از جنبه های دیگر این شخصیت را مورد بررسی قرار نداده است.
پاسخ اما واضح است بی‌بی‌سی طبق مرام همیشگی اش و بر اساس دستورالعملی که اربابان فاسدش به او می دهند بر سوژه هایی دست می گذارد که برای افراد فاسد و هم جنس باز امتیاز تلقی شود.

مثلا اینکه یک نخست وزیر یا رئیس جمهور یا یک بازیگر مشهور هم جنس باز باشد برای مردم سطحی نگر جذاب به نظر برسد.

این مورد هم از باقی موارد مستثنی نیست.این اتفاق را که یک زن هم جنس باز نخست وزیر شده است را بی‌بی‌سی یک تحول بزرگ می خواند.

این ادبیات همیشه حاکی از آن بوده است که بی‌بی‌سی قصد دارد در مورد هم جنس بازان به گونه ای عمل کند که در ذهن مخاطبانش این گروه به رسمیت شناخته شوند و این حرام دینی نوعی پدیده ی قابل پذیرش اجتماعی قلمداد شود.

حال آنکه هرگز جوامع دینی و مردمان معتقد کشورهای فارسی زبان این موضع بی‌بی‌سی فارسی را بر نمی تابند. حال اگر بی‌بی‌سی مطالبی را هزاران بار با موضوع هم جنس بازی و طرفداران این حرام شرعی منتشر کند، شکل این گناه برای مسلمانان فارسی زبان و حتی دیگر ادیان آسمانی تغییری نخواهد کرد.

بی‌بی‌سی به تازگی در این باره مطالب زیادی با عنوان های مختلف منتشر کرده است از جمله حمایت از هم جنس بازان در کشورهایی که با آن ها بر خورد شده است و پرداختن به مسائلی کهع باعث ناراحتی آن ها شده است که هدف بی‌بی‌سی از انتشار این مطالب نوعی تشخص و هویت دادن به این گروه است.

در مطلبی دیگر بی‌بی‌سی نام شاهزاده ویلیام را می برد و می نویسد:
" شاهزاده ویلیام، نوه ملکه بریتانیا روی جلد یک مجله همجنسگرایان حاضر شده و علیه آزار و اذیت افراد به خاطر تمایلات جنسی آنها سخن گفته است."
در ادامه به مادر او دیانا اشاره می کند که در خیریه ای به هم جنس بازان کمک می کند.

حال سوال مخاطب اینجا شکل می گیرد که خیریه به چه معناست و کار خیر از نگاه بی‌بی‌سی و اربابانش چیست؟ حمایت از افرادی که نص صریح قرآن را زیر پا می گذارند و با طبیعت جسم و روحشان می جنگند؟
مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل