1286

تهدید صهیونیست ها علیه ایران و سکوت معنادار بی‌بی‌سی

5 سال قبل

هم رسانی

   تهدید صهیونیست ها علیه ایران و سکوت معنادار بی‌بی‌سی

اخیرا معاون سابق وزیر جنگ رژیم صهیونیستی خواستار هدف قرار گرفتن زیرساخت های ایران به جای لبنان در صورت حمله راکتی حزب الله لبنان به سرزمین های اشغالی شد.
«افراهیم اسنه» در کنفرانس هرتزلیا در این خصوص گفت: سیاست کنونی اسرائیل که حمله به زیرساخت های لبنان در صورت حمله راکتی حزب الله است سیاستی غلط است.

همچنین گادی آیزنکوت رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی در اولین روز از برگزاری کنفرانس هرتزلیا به موضوع همکاری میان رژیم صهیونیستی و دولت‌های عربی پرداخت و تأکید کرد این همکاری در آشکار و پنهان در حال عمیق تر شدن است. آیزنکوت با تأکید بر اینکه شلیک موشک‌های بالستیک ایران به شر سوریه سیگنال‌های خطرناکی دارد ، خواستار توقف توسعه صنایع نظامی ایران شد و مدعی شد که این موضوع باید هدف و نیت تمام کشورهای منطقه باشد.

این سخنان تهدید آمیز مسئولین فعلی و سابق رژیم صهیونیستی در حالی در هجدهمین کنفرانس امنیتی هرتزلیا علیه ایران مطرح می شود که کاملا مشخص است ورای دشمنی که با ایران دارند عامل حمله مقتدرانه موشکی سپاه به مقر داعش در دیرالزور سوریه بر تندی این تهدیدها افزوده است.

اما نکته ای که در این میان کمی عجیب به نظر می رسد عدم واکنش برخی رسانه ها همچون بی‌بی‌سی فارسی به این سخنان تهدید آمیز مسئولین رژیم صهیونیستی علیه ایران بوده است. اینکه یک رسانه در قبال چنین سخنانی چه مسئولیتی دارد به نظر بر کسی پوشیده نیست. با این وجود این سئوال وجود دارد که چرا بی‌بی‌سی با سکوت معنا دار خود در قبال این تهدیدات در پازل صهیونیست ها علیه ایران در حال بازی است؟ پاسخ اگر تحت فشار قرار دادن توان موشکی ایران باشد باید از این شبکه مجدد پرسید چرا در حال پیاده سازی سیاستی است که حتی برخی از کارشناسان و مجریان خود شبکه مخالف آن می باشند و این مخالفت کاملا در هفته گذشته و پس از حمله موشکی سپاه در پیام هایی که آن ها در فضای مجازی مخابره کردند مشهود شد. مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل