1350

نسخه ای که بی‌بی‌سی برای تمام کشورها می پیچد

5 سال قبل

هم رسانی

   نسخه ای که بی‌بی‌سی برای تمام کشورها می پیچد

از قدیم گفته اند کافر همه را به کیش خود پندارد. رسانه ی بیمار انگلیس هم از این امر مستثنی نیست . اثبات این ادعا را در گزارش های اخیر بی‌بی‌سی مشاهده می کنیم.
بی‌بی‌سی به تازگی به طور یکدست و مشخص و کاملا هدفدار در مورد کشور های مختلف از جمله ایران، چین ، اندونزی ، افغنستان و بسیاری کشورهای دیگر مطالبی در مورد ازدواج، زنان، مدیریت خانواده و فرزندآوری نگاشته است.

در تمام این مطالب چند معیار مشخص برای سبک زندگی ای که بی‌بی‌سی قصد ترویج ان را در ممالک شرقی و به خصوص جوامع اسلامی و فارسی زبان دارد، به چشم می خورد . مهمترین این پارامترها عبارت است از:

1.تشویق زنان به طغیانگری علیه همسرانشان و خودمختاری کامل زنان و ترویج فمینیسم و برابری نقش زن و مرد در تمام شئونات
2.نکوهش افرادی که مایل به ازدواج و تشکیل خانواده اند و ترویج فسادهای مختلف جنسی
3.تمسخر افرادی که مایل به فرزندآوری هستند و غیر عقلانی خواندن فرزندآوری

به نظر می رسد این روزها بیش از همیشه بی‌بی‌سی در پی ترویج مطالب بالاست چراکه می داند برای فروپاشیدن اولین و مهمترین بنیان اجتماعی یعنی خانواده ناچار است که ابتدا نقش جدی و لطیف زنان را مخدوش کند و آنان را به ستیز علیه مردان بخواند و پس از ایجاد این قهر عمیق میان دو جنس زن و مرد به ترویج هم جنس بازی و مفاسد جنسی بپردازد تا جوانان اصلا میا خود را به ازدواج و تشکیل کانون خانواده از دست بدهند و در کنار این مقاصد شوم سعی دارد تا همان هایی که تن به ازدواج داده اند از فرزند آوری و محکم کردن بنیان خانواده منصرف کند و زن و مرد را به ابتذال اخلاقی و نهایتا طلاق و جدایی سوق دهد. تمام این اهداف برای از بین بردن ذات مردمان شرقی یعنی عاطفه و نوع دوستی و عشق و محبت است. برای اینکه مردمان شرق مردمانی متدین و خانواده دوست و مهربان و عاطفی هستند و رسانه ی انگلیس به خوبی این نکات را دریافته است و این عملیات روانی را برای گرفتن این ارزش ها از مردمان شرقی انجام می دهد تا در نهایت به انفعال فرهنگی و اقتصادی و عقب ماندگی شرقی ها از هر لحاظ منجر شود. چراکه خانواده ی بیمار مولد یک کشور بیمار و عقب مانده است. مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل