1353

بی‌بی‌سی نگران حال هم جنس بازان، و اسلام ستیزتر از همیشه

5 سال قبل

هم رسانی

   بی‌بی‌سی نگران حال هم جنس بازان، و اسلام ستیزتر از همیشه

بی‌بی‌سی فارسی به تازگی در مورد مجازات همجنس بازان در یکی از کشور ها گزارشی منتشر کرده است و به طور غیر مستقیم مراتب اعتراض خود را از این مجازات بیان کرده است.
بی‌بی‌سی اصولا برای تمام سبک های زندگی ضداسلامی تبلیغ می کند و برای فرقه ها و گروه هایی که فعالیت ضد اسلامی و ضد دینی دارند دل می سوزاند.

بارها و بارها شاهد این بوده ایم که همیشه بی‌بی‌سی نگران حال هم جنس بازان بوده و برای این افراد فاسد دلسوزی کرده و به آنان نوعی تشخص و هویت بخشیده . رسانه ی انگلیس این کار را با نوع ادبیاتش انجان می دهد و سعی دارد به اقدامات همجنس بازان نوعی مشروعیت ببخشد و به کار مخالفان آنها و متدینین و جوامع و دولت های دین مدار خرده بگیرد و آنان را ناقض حقوق بشر بخواند. حال آنکه این همجنس بازان اند که با اعمال خود ناقض امنیت و سلامت اجتماعی می شوند به خصوص در جوامع دینی که پایبند اخلاق هستند.

بی‌بی‌سی شلاق زدن و مجازات هم جنس بازان و حتی مجرم خواندن آنان را توهین به این افراد قلمداد می کند و سعی دارد این امر را امری طبیعی و معقول جلوه دهد و برای شکستن قبح این اقدامات مبتذل و کثیف دست به دامان هر بهانه ای می شود. 

به نظر می رسد بی‌بی‌سی قصد دارد در ممالک شرقی و متدین عمل قبیح و حرام همجنس بازی را ترویج دهد و افرادی که مابل به ازدواج و زندگی سالم و منطقی و مطابق با خلقت بشری خود هستند را به سخره بگیرد و دولت های مبارز با این عمل را ظالم و ناعادل بخواند.

این طبیعی است که بی‌بی‌سی بکوشد تا سبک زندگی غربی را رواج دهد اما تا این حد مبارزه ی آشکار با اسلام و دین افراد فارسی زبان که مخاطبان اصلی شبکه ی بی‌بی‌سی فارسی هستند کاملا ضد اخلاق و ضد انسانیت و حداقل متناقض با قوانین رسانه های بی طرف و سالم است حال آنکه بی‌بی‌سی به تبعیت از اربابانش ناقض اصلی ادعاهای خودش هست. رسانه ای که دائما ادعای سلامت اخلاقی و حقوق بشر و بی طرفی دارد و دائما در ستیز با دین مداران و مسلمانان و عقاید آن هاست.
مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل