1354

مشروب خوردن یک بازیگر، تیتر مهم بی‌بی‌سی

5 سال قبل

هم رسانی

   مشروب خوردن یک بازیگر، تیتر مهم بی‌بی‌سی

بی‌بی‌سی به تازگی بر خبر مشروب خوردن یک بازیگر زن هالیوودی در کنفرانس خبری پرداخته است. در این خبر بی‌بی‌سی سعی دارد تا روی این حرکت بازیگر هالیوودی مانور دهد تا قبح شرابخواری و اعمال غیراسلامی و حرام را برای مخاطبان بشکند.
بی‌بی‌سی با جزئیات تمام به آنچه که در این کنفرانس رخ داده پرداخته است گویی که این ماجرا بسیار مهم بوده است چرا که سوژه ی مورد نظر بی‌بی‌سی یک سلبریتی و یک الگو برای جوانان غربی است.

آیا پرداختن به رفتارها ی یک بازیگر معروف اما فاسد رسالت یک رسانه ی فارسی زبان است؟ آیا بی‌بی‌سی به این نیندیشیده که حقیقتا چند درصد از مخاطبان فارسی زبانش برایشان مهم است که فلان بازیگر غربی در فلان شرایط چه رفتاری از خود بروز داده است؟

پاسخ مثبت است بی‌بی‌سی کاملا آگاهانه از اینکه مخاطبانش نیازی به این محتوا ندارند و حتی شاید جذاب هم نباشد این اخبار را منتشر می کند و آن را با جزئیاتش توصیف می کند تا جنبه ی آشنایی با این سبک زندگی دلخواه خودش را برای مخاطب ایجاد کند و در واقع پس از گذر زمان مخاطبانش احساس نیاز کنند که چنین خبرهایی را دنبال کنند یعنی دقیقا ذائقه ی مخاطب را تغییر می دهد به همان سمت و سویی که خودش می خواهد.

از این مثال می توان نتیجه گرفت که بی‌بی‌سی اصالتا یک شبکه ی خبری صرف نیست بلکه یک موتور فرهنگ پراکنی است فرهنگ بی بند و باری و بی قیدی فرهنگ اسلام ستیزی و شرابخواری و هم جنس بازی و شهوت رانی فرهنگ فمینیسم و طغیان و سرکشی و فرهنگ فرار از خانواده و در نتیجه فرهنگ برهنگی و بی دینی .
مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل