1358

استقبال کارشناس بی‌بی‌سی از سخنان "مهدوی کیا"

5 سال قبل

هم رسانی

   استقبال کارشناس بی‌بی‌سی از سخنان "مهدوی کیا"

اخیرا گروه تکفیری- تروریستی داعش یک رزمنده ایرانی را در مرز سوریه و عراق به اسارت گرفت و روز بعد خبر شهادت مدافع حرم "محسن حججی" را با انتشار تصویری اعلام کرد.
شهادت این بزرگ مرد تمامی مردم ایران را متاثر کرد اما نگاه پر صلابتش هنگام اسارت بار این غم را کمتر میکرد چرا که در عین حال دریایی از غرور و افتخار نصیب هموطنانش کرد.
در همین راستا جمعی از سیاسیون، هنرمندان، ورزشکاران و کاربران شبکه‌های اجتماعی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود به شهادت اینمدافع حرم واکنش نشان دادند. و مقام این شهید والا مقام را ارج نهادند و سعی کردند اندکی از غم این شهادت از دل خانواده این شهید بزدایند.

اما همزمان با واکنش ها به شهادت "محسن حججی"، مهدی مهدوی کیا بازیکن سابق تیم ملی ایران در واکنش به محرومیت دو بازیکن تیم ملی به جهت بازی در مقابل یکی از تیم های باشگاهی رژیم صهیونیستی در توئیتی اینگونه نوشت: " لحظاتی که باعث خوشحالی مردم ایران شدید هیچوقت از یاد نخواهد رفت. به امید روزی که سیاست دست از سر ورزش بردار و عمل جای شعار را بگیرد. ای کاش به فکر زیرساخت های ورزش، ساختن چند ورزشگاه آبرومندانه و توجه به ورزش های پایه این مملکت، از بین برد فقر، اعتیاد، بیکاری و... بودیم نه اتفاقات لبنان و سوریه و عراق و... پاینده باد ایران و ایرانی." که با واکنش منفی بسیاری از کاربران فضای مجازی روبرو شد. بسیاری از کاربران فضای مجازی شهید "محسن حججی" و مضلومیت وی را یاد آور شدند. 

در این بین رضا حقیقت نژاد از کارشناسان شبکه بی‌بی‌سی فارسی به توئیت مهدوی کیا واکنش نشان داد و به این جهت که از نگاه وی مهدوی کیا فریب "مدافعان حرم" را نخورده شایسته دریافت آفرین است. حقیقت نژاد در توئیت خود اینگونه می نویسد: "مهدی مهدوی کیا یک شهروند ایرانی است که فریب پروپاگاندای مدافعان حرم را نخورده و حکومت نتوانسته ترس جعلی را به او بفروشد؛ آفرین"
مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل