1367

روایت بی‌بی‌سی فارسی از اقدام تازه ضداسرائیلی در هتلی در سوئیس

5 سال قبل

هم رسانی

   روایت بی‌بی‌سی فارسی از اقدام تازه ضداسرائیلی در هتلی در سوئیس

تنفر از یهودیان و صهیونیست ها اگرچه ریشه ای طولانی و چند قرنی در اروپا دارد اما چند سالی است که به علت شدت جنایت های رژیم تلاویو در غرب آسیا و به¬ویژه در حق فلسطینیان و نقش سرمایه داران یهودی در رباخواری و بحران های اقتصادی غرب شاهد تشدید جو مخالفت با صهیونیست ها هستیم.
این امر علی رغم تسلط جریان اصلی خبری و رسانه ای صهیونیستی در این جوامع، هر روز نمود تازه ای به خود می گیرد. در تازه ترین اقدام ها از این دست به گزارش بی‌بی‌سی فارسی، علائم نصب شده در یک هتل در سوئیس برای مهمانان یهودی، باعث خشم دولت اسرائیل شده است.

در این هتل (Apartmenthaus Paradies) که در منطقه کوهستانی آروسا در شرق این کشور واقع شده به انگلیسی از مهمانان یهودی خواسته شده بود "قبل از استفاده از استخر دوش بگیرند." زیپی هوتوولی، معاون وزیر خارجه اسرائیل این کار را "اقدام ضدیهودی در بدترین و زشت‌ترین نوع خود" خوانده است. این نوشته گفته است: "خطاب به مهمانان یهودی؛ زن و مرد و کودک... لطفا پیش از رفتن به استخر دوش بگیرید... اگر قوانین را رعایت نکیند مجبور خواهم شد استخر را به روی شما ببندم."

به گزارش بی‌بی‌سی فارسی، زیپی هوتوولی، معاون وزیر خارجه اسرائیل گفته است این موضوع را با سفیر اسرائیل در سوئیس در میان گذاشته که این سفیر البته گفته نوشته از هتل برداشته شده است. هوتوولی خواستار تنبیه کسانی شده که مسئول این کار بوده‌اند "تا موارد مشابهی در آینده تکرار نشود." در ورودی آشپزخانه همین هتل نوشته شده است: "خطاب به مهمانان یهودی؛ شما مجاز هستید بین ساعت ۱۰ تا ۱۱ صبح و ۱۶:۳۰ تا ۱۷:۳۰ از اینجا استفاده کنید. امیدوارم درک کنید که تیم ما دوست ندارد هر لحظه مورد مزاحمت قرار گیرد." این هتل معمولا مهمان‌هایی از اسرائیل دارد که بعضی از آنها یهودیان ارتودوکس هستند.
مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل