1388

بزرگنمایی اقدام شیرین عبادی توسط بی‌بی‌سی فارسی

5 سال قبل

هم رسانی

   بزرگنمایی اقدام شیرین عبادی توسط بی‌بی‌سی فارسی

رژیم سفاک و عصر حجری آل سعود این روزها به حدی درگیر جنایت و فتنه گری هستند که پس از مدت ها سکوت و بی خبری از برخی ایرانیان غرب گرا اکنون شاهد اعتراض آنها به این جنایات هستیم.
به طور مثال خانم شیرین عبادی نیز که بالاخره صدایش در این خصوص ظاهراً درآمده است در نامه ای اعتراض آمیز که به امضای 10 تن از برندگان جایزه به اصطلاح صلح نوبل رسیده است نسبت به احتمال اعدام 14 تن از اتباع شیعه سعودی لب به اعتراض می گشاید. 

جالب آنکه در سناریویی کاملاً خودجوش بنگاه سخن پراکنی بی‌بی‌سی فارسی که به مخالفان جمهوری اسلامی ایران نزدیک است بدون انتقاد از سکوت قبرستانی سالهای اخیر شیرین عبادی در خصوص جنایت های آل سعود در یمن، بحرین، سوریه و عراق با انعکاس این اقدام، به تلاش گسترده برای کسب مقبولیت و اعتبار برای این عنصر غرب گرای ایرانی اقدام می کند. 

لازم به ذکر است که اتهام‌های محکومان شیعه به تظاهرات سال ۲۰۱۲ در شهر قطیف بر می‌گردد و آنها به جرایمی چون شورش، سرقت و قیام مسلحانه متهم شده‌اند. گفته می شود که شیرین عبادی، برنده ایرانی جایزه صلح نوبل، اسقف دزموند توتو از آفریقای جنوبی، توکل کرمان از یمن و جودی ویلیامز، فعال مبارزه با مین از جمله افرادی هستند که این نامه را امضا کرده‌اند.
مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل