1429

قدرشناسی اسد از رهبر انقلاب و سکوت رسانه ای بی‌بی‌سی

5 سال قبل

هم رسانی

   قدرشناسی اسد از رهبر انقلاب و سکوت رسانه ای بی‌بی‌سی

بشار اسد، رئیس جمهور سوریه در پیامی به رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران با تبریک به ایشان به خاطر دستاوردهای راهبردی ارتش سوریه و همکاری همپیمانان و دوستان در شکستن محاصره دیرالزور، از دولت و ملت ایران برای همکاری با این کشور درخصوص مبارزه با تروریسم قدردانی کرد.
در بخشی از این پیام اینگونه آمده است:
"ما ضمن اینکه مردم ایران را که همراه ما در جنگ علیه تروریسم خون تقدیم نمود، در این پیروزی شریک می دانیم از طریق حضرتعالی تشکر عمیق خود را از مواضع اصولی جمهوری اسلامی ایران علیه تروریسم و حمایت از مردم ما برای آزادسازی خاک میهن خود از لوث تروریست های تکفیری ابراز می دارم.

جمهوری عربی سوریه و جمهوری اسلامی ایران جنگ را علیه ظلم و تجاوزگری و از بین بردن خطرات تروریسم و مشارکت در بر پایی نظام منطقه ای و بین المللی بر اساس عدالت، برابری و کرامت همسان برای تمامی ملت ها و کشورها ادامه می دهند.

اینجانب به نام مردم جمهوری عربی سوریه و به نام شخص خود، والاترین مراتب تشکر و قدردانی را به حضرتعالی و مردم دوست ایران تقدیم می نمایم و از خداوند مسالت دارم گام های ما را در راه خیرخواهی برای دو ملت و دو کشورمان و تمامی بشریت مسدد نماید.

حضرت امام، والاترین مراتب مودت، احترام و قدرشناسی اینجانب از شخص کریم حضرتعالی را پذیرا باشید."

در این بین رسانه انگلیسی بی‌بی‌سی فارسی با عدم پوشش این پیام سعی کرد که از ارزش آن بکاهد و ذهن مخاطب خود را درگیر سایر مسائل دیگری کند. بی‌بی‌سی که در این سال ها تمام تلاش خود را به کار گرفت تا بتواند تروریست و مخالفین دولت سوریه را در فاز رسانه ای یاری رساند اکنون و در پی موفقیت های ارتش و نیروهای مقاومت در سوریه سعی می کند با سکوت رسانه ای و یا بزرگنمایی سایر حوادث ارزش این تیپ خبرها را بکاهد.
مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل