1507

اتحاد جنایتکاران علیه ایران

5 سال قبل

هم رسانی

   گادی آیزنکوت، رئیس ستاد کل ارتش اسرائیل

بی‌بی‌سی فارسی در گزارشی از اتحاد اسرائیل و عربستان علیه ایران خبر داده است.

به گزارش بی‌بی‌سی پرشین؛

 

شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی در گزارشی از اتحاد و همکاری رژیم اشغالگر صهیونیستی و عربستان سعودی بر ضد جمهوری اسلامی ایران خبر داده است.

بی‌بی‌سی فارسی در این گزارش این گونه نوشته است: «گادی آیزنکوت، رئیس ستاد کل ارتش اسرائیل در مصاحبه‌ای کم‌سابقه با روزنامه اینترنتی ایلاف عربستان سعودی، ایران را "بزرگ‌ترین تهدید برای منطقه" خوانده است.

این اولین بار است که رئیس ستاد کل ارتش اسرائیل با رسانه‌ای از عربستان،‌ کشوری که اسرائیل با آن رابطه دیپلماتیک ندارد مصاحبه می‌کند.

پیش از این شماری از مقام‌های اسرائیلی از جمله سخنگوی ارتش با این روزنامه اینترنتی مصاحبه کرده بودند.

ژنرال آیزنکوت در این مصاحبه گفته است اسرائیل و عربستان سعودی در باره نیات ایران در منطقه اتفاق‌نظر دارند.

شماری از کارشناسان از تشکیل ائتلافی غیر رسمی میان این دو کشور برای مقابله با ایران خبر می‌دهند و می‌گویند میزان همکاری‌ها میان اسرائیل و عربستان سعودی طی سال‌های اخیر افزایش یافته است.»

این اتحاد از این نظر جالب توجه است که هر دو طرف مورد طرح آن عامل ناامنی و آشوب و جنایات بسیاری در منطقه و جهان بوده و هستند.

دو رژیم که سال‌هاست با جنایت علیه بشریت درآمیخته‌اند، اکنون از اتحاد بر ضد ایرانی سخن می گویند که برای بازگرداندن صلح و امنیت به منطقه به طور عملی وارد شده و در واقعیت اقدامات بسیار مؤثری انجام داده است.

بحران انسانی این روزهای یمن آیا نتیجه صلح طلبی آل سعود است؟!

آیا بمباران و تخریب تمامی زیرساخت‌های فرودگاه‌های یمن و بستن تمامی راه‌های انتقال کمک‌های بشردوستانه به این کشور، نشان از نگرانی مقامات عربستانی برای امنیت منطقه دارد؟!

آیا سال‌ها جنایت و کودک کشی در فلسطین و به ویژه در نوار غزه، اسرائیل را در جایگاهی قرار داده است که بتواند در خصوص صلح انسانی اظهار نظر کند؟!

تروریست‌هایی که سال‌هاست در منطقه جولان می‌دهند و مردم بی دفاع را در نقاط مختلفی از عراق و سوریه گرفته تا افغانستان و پاکستان، نیجریه، ایران، لبنان و ... بی دلیل به خاک و خون می‌کشند، آیا منبع مالی و تسلیحاتی دیگری به جز عربستان سعودی و اسرائیل دارند؟!

با این تفاسیر، اتحاد دو جنایتکار با سابقه علیه جمهوری اسلامی ایران که این روزها عامل و نقش آفرین پیروزی‌های بزرگ مردمی در منطقه علیه تروریست و خشونت و افراط بوده است، نه تنها نشان دهنده نقض حقوق بشر توسط ایران و خطرآفرین بودن کشورمان برای منطقه و جهان نیست، بلکه به خوبی نشان می‌دهد که جمهوری اسلامی تا چه حد در مسیر صلح طلبی و آزادی خواهی خود موفق بوده است که این چنین برای مقابله با این اثرگذاری دشمنان انسانیت با هم متحد می‌شوند.

داعش با استناد به اسناد و شواهد غیرقابل انکار یکی از نمادهای اتحاد آل سعود و رژیم اشغالگر صهیونیستی در منطقه است که ایران شکست‌هایی بسیار سنگین را به این محصول اتحاد آن‌ها وارد کرده است و به نوعی می‌توان گفت آن را از نظر جغرافیایی کاملاً نابود کرده است و این خود می‌تواند دلیل مهمی برای این اتحاد ضد ایرانی باشد.

مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل