1547

بی‌بی‌سی به دنبال عبور از حسن روحانی

5 سال قبل

هم رسانی

   بی‌بی‌سی به دنبال عبور از حسن روحانی

اخیرا بر سر تقدیم لایحه بودجه سال 97 به مجلس از سوی رئیس جمهور دعواهای فراوانی در فضای رسانه ای و سیاسی کشور شکل گرفت.
بسیاری از رسانه ها و جریانات سیاسی که تا پیش از این از حامیان اصلی روحانی بوده پس از مشخص شدن طرح بودجه 97 فشارهای خود را بر دولت و شخص رئیس جمهور افزایش دادند. یکی از این رسانه هایی که به بهانه بودجه سال 97 عبور از روحانی را کلید زد بی‌بی‌سی فارسی بود. بی‌بی‌سی که در دوران انتخابات تمام تلاش خود را به کار گرفت تا حجت الاسلام والمسلمین روحانی بر سر کار بیاید اکنون با آب و تاپ تلاش میکند تا پشیمانی از رای را در بین مخاطبان خود جا بیاندازد.

اما به نظر انتظار بی‌بی‌سی از روحانی تا کنون این بوده است که مقوله آزادی را به شکل اروپایی در کشور پیاده کند و در نهایت شکل ماهوی نظام جمهوری اسلامی را دچار خدشه بکند . در حال حاضر هم که شاهد اصطکاک برخی جریانات داخلی و شبکه هایی همچون بی‌بی‌سی با دولت هستیم این اصطکاک ناشی از اختلاف مشی امثال بی‌بی‌سی با عملکرد دولت حسن روحانی است که نتوانسته خواسته های آن ها را عملی کند .به همین جهت مساله ای چون لایحه بودجه حتما بهانه ای بیش نیست. بی‌بی‌سی فارسی به دنبال این است تا با بزرگنمایی مخالفان دولت آقای روحانی او را مجبور به دادن امتیاز در راستای خواسته های خود کند. در همین راستا شبکه بی‌بی‌سی فارسی در گزارشی مفصل به مخاطب خود به بهانه پشیمانی برخی سیلبریتی ها از رای به روحانی به اینگونه القا می کند که باید از رای به روحانی پشیمان بود بی‌بی‌سی در واقع همانطور که با نظر همین سیلبریتی ها برای روحانی رای جمع کنند اکنون هم با نظر همین افراد می خواهد از روحانی عبور کرده.
مشاهده نظرات

هم رسانی

چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید؟

بالا

مهمترین خبرها

دولت ایران بنیاد دفاع از دموکراسی -یک اندیشکده وابسته به جریان تندروی ضدایرانی در واشنگتن- و مدیر عاملش مارک دوبویتس را به دلیل "انتشار دروغ، تشویق، مشورت، لابی‌گری و کارزار تبلیغاتی منفی" علیه مردم ایران و هم‌راستایی با "تروریسم اقتصادی آمریکا" تحریم کرد.

3 سال قبل